جمعه , ۲۶ بهمن ۱۳۹۷

برناکی: مدالم را تقدیم مردم ایران می کنم


به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از اندونزی، زهرا برناکی درباره کسب مدال برنز رشته پرش طول بانوان بازیهای پاراآسیایی جاکارتا گفت: خوشحالم موفق به کسب مدال برنز شدم؛ مدالم را تقدیم به مردم ایران می کنم، اما شرمنده شدم که طلا نگرفتم؛ قول می دهم در آینده طلا بگیرم.

وی ادامه داد: برای کسب مدال طلا آمده بودم، اما شرایط و جو مسابقات طوری شد که نتوانستم حتی رکورد خودم را بزنم و با اختلاف ۱۷ سانتی متر سوم شدم. شاید اگر رکورد خودم را که ۶ ماه پیش زدم را تکرار می کردم مدال بهتری می گرفتم. اولین تجربه ام بود و دوستانم می گویند شرایط اندونزی با اینچئون متفاوت است، اما شرایط مسابقه خوب بود.

برناکی در پاسخ به این سوال که چرا به رکورد خودتان نرسیدید، گفت: هوای اینجا بسیار شرجی و گرم است. سعی کردم خودم را گرم کنم، اما چون هوا شرجی و گرم بود فکر کردم گرم شده ام و آمادگی عضلانی را دارم در حالی که در حرکت سومم متوجه شدم بدنم تازه در حال آماده شدن است چون در اولین پرشم پایم به تخته نرسید و دومی هم خطا بود. تازه از سومین حرکت راه افتادم.

وی خاطر نشان کرد: از بهمن رضایی تشکر می کنم. از خانم شیعه، آقای کیانی، ایزدبخش، فراتی همسر و مربی ام که در شهرستان کمکم می کند هم تشکر می کنم. فتاحی، مدیرکل ورزش و جوانان سابق سمنان و محسن جهانشیر، مدیرکل فعلی ورزش سمنان که حمایت های خوبی از من داشتند هم تشکر میکنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *