یکشنبه , ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

برترین‌های مسابقات دوومیدانی دختران کشور در ۱۰ ماده شناخته شدند


به گزارش “ورزش تایمز”، امروز دوشنبه مسابقات قهرمانی کشور در رشته دو و میدانی در بخش بانوان به میزبانی «خرم آباد» و در پیست دو و میدانی مجموعه ورزشی تختی آغاز شد و در پایان نخستین روز رقابت‌ها، برترین‌های ۱۰ ماده معرفی شدند.

در ۱۰ کیلومتر پیاده روی محدثه اولادی از قزوین، مهنا هربی از آذربایجان شرقی و گلاره فتح الهی از ایلام برتر شدند. در ۵۰۰۰ متر پریچهر شاهی از تهران، شقایق خطیبی از زنجان، الهه سینکائی از البرز، زهرا کرمی از قزوین و مریم موسیوند از همدان به ترتیب برگزیده شناخته شدند.

در بخش ۱۰۰ متر نهایی راویس شهابی از کیش، فرنوش آقایی از یزد، آتنا عبدالله پور از خراسان رضوی، نسرین بهرامی از زنجان، نازنین زهرا محمدی از تهران و نگین مرادی از تهران سکوهای برتر را به خود اختصاص دادند.

پردیس عبدالمحمدی از تهران، نرگس رستگار از خراسان رضوی، مینا رضایی از فارس، حدیث اسکندری از زنجان و مهنا هربی از آذربایجان شرقی رتبه‌های برتر بخش ۱۰۰ متر با مانع را کسب کردند و مقام‌های برتر بخش ۱۵۰۰ متر به تکتم دستاربندان از خراسان رضوی، مریم خوش نیت از همدان، مهلا رضایی از یزد، مریم یوسفی از خراسان رضوی و یلدا کلهر از لرستان رسید.

در ماده پرتاب چکش نیز ریحانه آرانی از تهران، مهدیه حکمت سرا از تهران و شراره شمسی غیاثوند از قزوین بر سکوهای برتر ایستادند.

همچنین در ماده ۴۰۰ متر نیز محدثه ابراهیم پور از آذربایجان شرقی، زهرا میرزایی از اصفهان و آتنا نظیف از فارس برتر شدند.

پردیس عبدالمحمدی از تهران، نازنین زهرا محمدی از تهران، سمیرا کرد علی از یزد و مهسا بازگیر ازلرستان در ماده پرش سه گام توانستند رتبه‌های برتر را به خود اختصاص دهند؛ همچنین در ماده پرتاب دیسک زهرا نجفی از لرستان، مبینا سادات رحمانی از همدان، مونا سمائی، از آذربایجان شرقی و سهیلا سلیمانی از خراسان جنوبی برتر شدند.

در ماده پرش ارتفاع نیز زهرا فرخ فال از تهران، آناهیتا آذری از اردبیل، ونا نقی بیرانوند از لرستان و سحر پرهیزکار از خراسان رضوی بر سکوهای برتر ایستادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *