شنبه , ۴ بهمن ۱۳۹۹

برای قهرمانی آسیا هم قسم شدیم/ روی حمایت تماشاگران حساب کرده‌ایم


به گزارش “ورزش تایمز”، سعیده جعفری بعدازظهر شنبه پس از پیروزی مقابل تیم پاکستان در دومین روز مسابقات کبدی زنان قهرمانی آسیا در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: دیدار با پاکستان تمرین بسیار خوبی برای ما بود تا برای بازی امشب با ژاپن آماده شویم و با پیروزی و سرگروهی این مرحله را به اتمام برسانیم.

وی افزود: به هیچ وجه تیم ژاپن را دست کم نمی‌گیریم و می‌خواهیم پیروز شویم و احتمالا در نیمه نهایی حریف ما تیم کره جنوبی خواهد بود.

جعفری با اشاره به احتمال زیاد رویارویی ایران و هند در فینال پنجمین دوره مسابقات کبدی قهرمانی آسیا گفت: هند رقیب اصلی ماست و در این دوره همه مصمم و هم قسم شده‌ایم تا با پیروزی مقابل هند برای نخستین بار قهرمان آسیا شویم.

وی با اشاره به آمادگی فیزیکی بازیکنان تیم ملی کبدی بانوان ایران گفت: در اردوهای آماده سازی برای حضور در این رقابت‌ها از نظر فیزیکی به آمادگی کامل رسیدیم.

جعفری تصریح کرد: در کبدی آمادگی بدنی بسیار مهم است و امیدواریم این فاکتور در دیدار مقابل هند به کمک‌مان بیاید.

وی در خصوص استفاده از شرایط میزبانی برای کسب عنوان قهرمانی، خاطرنشان کرد: تمام فکر و ذهن ما رویارویی با هند در فینال است و خوشحالیم که تماشاگران در این رقابت‌ها حمایت فوق العاده‌ای می‌کنند و برای قهرمانی روی حمایت آنها حساب کرده‌ایم.

لازم به ذکر است؛ در گروه یک تیم‌های هند، کره جنوبی، تایلند، ترکمنستان و چین تایپه و در گروه دو تیم‌های ایران، ژاپن، سری لانکا، عراق و پاکستان حضور دارند.

دهمین دوره مسابقات کبدی مردان قهرمانی آسیا و پنجمین دوره مسابقات کبدی زنان قهرمانی آسیا از سوم تا پنجم آذرماه به میزبانی گرگان در سالن امام خمینی (ره) این شهرستان در حال برگزاری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *