جمعه , ۳ اسفند ۱۳۹۷

ایزدیار: از ۵ ماده دیگر هم طلا می‌خواهم


به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از اندونزی، شاهین ایزدیار بار دیگر صاحب مدال طلا شد تا به مدال آوری و پیشرفت کاروان ایران کمک کند.

او در مورد رقابتهای امروز گفت: خدا را شکر توانستم دومین مدال طلا را در ماده ۱۰۰ متر S۱۰ به دست بیاورم. البته به رکورد خودم نرسیدم و ۱۰ صدم  ثانیه نسبت به آن رکورد کم آوردم اما برای من این مهم است که از روزهای قبل سر و حال تر هستم آنهم با توجه به سرماخوردگی که داشتم. امیدوارم این روند روز به روز ادامه یابد و بتوانم مدال های بیشتری کسب کنم.

برنده دومین مدال طلای بازی های پاراآسیایی ۲۰۱۸ در رشته شنا، ادامه داد: من هنوز در ۵ ماده دیگر می توانم کارم را ادامه بدهم و امیدوارم مردم ایران برایم دعا کنند تا بتوانم صاحب ۵ مدال طلای دیگر شوم و برای ایران، افتخار به دست بیاورم.

از ایزدیار در مورد استارت های سریع در لحظه شروع کارش پرسیدیم که گفت: باید به خاطر این استارت های خوبی که در موردش صحبت می شود از امیرعلی سعادتمند مربی بدنسازم تشکر کنم. ایشان خیلی روی استارت هایم کار کردند و این نقطه قوت را از علم و دانش ایشان به دست آورده ام.

شاهین در نهایت گفت: مدال طلای روز نخست را به مهدی ضیایی مربی خوب خودم تقدیم کردم و مدال طلای دوم را تقدیم پدر و مادرم می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *