جمعه , ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

ایران و کره جنوبی راهی فینال مسابقات کبدی آسیا می شوند


«یوجی کاوای» در گفتگو با “ورزش تایمز” درباره میزان آمادگی تیم ملی کبدی مردان ژاپن برای مسابقات قهرمانی آسیا در گرگان اظهار کرد: تیم ژاپن شب گذشته (چهارشنبه) وارد گرگان شد و امروز (پنجشنبه) یک جلسه تمرینی برگزار کردیم و شرایط خوبی داریم.

کاوای درباره تیم پاکستان که نخستین حریف تیم ژاپن است، گفت: پاکستان تیم بسیار قدرتمندی است و ما تلاش می کنیم بازی خوبی برابر این تیم ارائه کنیم.

وی در مورد همگروهی ژاپن با تیم های قدرتمند هند و پاکستان اظهار کرد: هر دوتیم هند و پاکستان مدعی هستند اما برنامه داریم هردوی آنها را شکست دهیم.

سرمربی تیم کبدی ژاپن در مورد جایگاه نهایی تیم ملی کشورش بیان کرد: فکر می کنم تیم های ایران و کره جنوبی راهی فینال می شوند و ما هم به همراه هند سوم می شویم!

لازم به ذکر است؛ تیم کبدی مردان ژاپن در گروه یک مسابقات با تیم های هند، پاکستان، عراق و افغانستان همرگوه است و از ساعت ۸ صبح فردا (جمعه) به مصاف تیم پاکستان می رود.

دهمین دوره مسابقات کبدی مردان قهرمانی آسیا و پنجمین دوره مسابقات کبدی زنان قهرمانی آسیا از سوم تا پنجم آذرماه به میزبانی گرگان در سالن امام خمینی (ره) این شهرستان برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *