دوشنبه , ۱۸ آذر ۱۳۹۸

اولین مدال ایران در مسابقات میکس تیراندازی به دست آمد


مجتبی جانعلی در گفتگو با “ورزش تایمز”، ضمن بیان اینکه تیراندازی کشورمان به نشان طلای جام جهانی جوانان در کشور آلمان دست‌یافت، گفت: در این رقابت‌ها نخستین مدال طلای تیم میکس تفنگ با درخشش امیر سیاوش ذوالفقاریان ورزشکار مهدی‌شهری از استان سمنان در آلمان برای ایران کسب شد.

وی افزود: در چهارمین روز این رقابت‌ها تیم مختلط ایران با ترکیب امیر سیاوش ذوالفقاریان و آرمینا صادقیان به نشان طلا دست یافتند و تیم هند در جایگاه دوم و سوم ایستاد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان اضافه کرد: در ادامه این رقابت‌ها که ۶۷۸ ورزشکار از ۵۵ کشور جهان حضور داشتند بازی‌ها در دو رشته تفنگ و تپانچه بازی‌ها ادامه خواهد یافت.

علی دادگر، رئیس فدراسیون تیراندازی کشور طی پیامی قهرمانی و کسب نخستین مدال طلای تیم میکس تفنگ ایران را در رقابت‌های جام جهانی جوانان زول تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است: موفقیت ارزنده وستودنی تیم میکس تفنگ جوانان کشورمان که برای نخستین بار مدال طلا را کسب کردند، دل هر ایرانی را شاد کرده و موجب غرور ملی شد. این مهم نشان از توانمندی ورزشکاران کشورمان را دارد که با حضور خود در آوردگاه‌های سخت، نام ورزش تیراندازی ایران اسلامی را در عرصه‌های مختلف درخشان و متبلور می‌کنند.

درود و خدا قوت به شما که پرچم میهن عزیزمان را در جهان به اهتزاز در می‌آورید. این پیروزی ارزشمند را به جامعه ورزش کشور و به خصوص خانواده بزرگ تیراندازی تبریک عرض می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *