جمعه , ۸ مرداد ۱۴۰۰

اولویت فدراسیون شنا در المپیک مشخص شد


به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ ظهر امروز (یکشنبه) جلسه‌ای در محل فدراسیون شنا با حضور شناگران حائز شرایط شرکت در المپیک و مسئولان فدراسیون برگزار شد.

مهرشاد افقری دارنده رکورد ورودی B المپیک، متین بالسینی رکوردار ماده ۲۰۰ پروانه ایران، گامردیلانچیان مربی تیم ملی ایران از پایگاه شنا اصفهان و کاوه بیک اوغلی مربی شنا ایران در مسابقات صربستان به همراه پیمان گرامی رئیس هیأت شنا استان اصفهان در این جلسه حاضر بودند.

محسن رضوانی رئیس فدراسیون شنا ایران با اشاره به فعالیت‌های انجام شده، شرایط حضور در المپیک را تشریح کرد و ابراز امیدواری کرد هر کسی توسط فدراسیون جهانی برای شرکت در المپیک معرفی شود، بتواند نماینده شایسته ای برای شنا ایران باشد.

رئیس فدراسیون شنا ایران همچنین به لزوم اخلاق مداری، برادری و رفاقت بین شناگران ایران تاکید و خاطرنشان کرد: افقری و بالسینی هر دو از ستون‌های اصلی و آینده شنا ایران هستند. کاری که مهرشاد افقری کرد یک سطح شنا ایران را بالا برد و همه ما بویژه سایر شناگران ملی باید ارزش کار او را بدانند.

وی خاطرنشان کرد: اولویت ما برای حضور در المپیک مهرشاد افقری است و این موضوع را طی مکاتباتی به فینا اعلام کرده ایم. در این خصوص با توجه به محدودیت نفرات در هر ماده و شرایط تعیین تکلیف سهمیه‌ها فدراسیون جهانی تصمیم می‌گیرد. امیدوارم هر یک از این عزیزان که نهایتا توسط فدراسیون جهانی معرفی شدند، نماینده شایسته برای ورزش ایران باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *