سه شنبه , ۱ مهر ۱۳۹۹

امیدواری هیات قایقرانی البرز برای میزبانی خوب مسابقات اسلالوم


به گزارش “ورزش تایمز” به نقل از سایت فدراسیون قایقرانی، حسین خیرالهی رئیس هیأت قایقرانی استان البرز با اشاره به فعالیت‌های قایقرانان هیأت البرز اظهار کرد: پس از اعلام فدراسیون مبنی بر آغاز فعالیت‌های ورزشی در استان‌ها، تمرینات را با رعایت پروتکل‌ها شروع و در بخش آموزش و قهرمانی در رشته‌های مختلف کار را دنبال کردیم.

وی ادامه داد: دوران سختی را پشت‌سر گذاشتیم و ورزشکاران هم تا حد زیادی به لحاظ روحی افت داشتند اما تمهیدات فدراسیون برای برگزاری مسابقات قهرمانی کشور و آمادگی استان‌ها انگیزه را به بچه‌ها برگردانده و با روحیه بهتری تمریناتشان را دنبال می‌کنند.

خیرالهی درباره حضور قایقرانان البرز در مسابقات قهرمانی کشور بیان کرد: آغاز مسابقات کشوری انگیزه‌ی بسیار خوبی در هیأت و همچنین ورزشکاران به‌وجود آورده و هیجان زیادی در آنان ایجاد شده و طبعاً ما در تمامی رشته‌ها حضور خواهیم داشت به علاوه اینکه میزبانی رشته اسلالوم از سوی فدراسیون به‌عهده داریم که به امید خدا در پایان شهریور در رودخانه کرج میزبان استان‌های کشور هستیم

وی با اشاره به تمرینات ورزشکاران البرز اظهار کرد: تمرینات هیأت در رشته‌های مختلف مطلوب بوده، تنها مورد حضور جوانان در مسابقات بزرگسال است که البته آن را به فال نیک می‌گیریم و امیدواریم این مسئله باعث رشد قایقرانان بشود.

رئیس هیأت قایقرانی استان البرز درباره میزبانی این هیأت در مسابقات قهرمانی کشور اسلالوم گفت: از آنجایی که هیأت البرز کمتر از دو سال قبل میزبان مسابقات قهرمانی آسیا در رشته اسلالوم بوده فدراسیون خوشبختانه این اعتماد را به این هیأت داشته و قهرمانی کشور را به ما واگذار کرده و هیأت البرز نیز با تشکر از مسئولین قطعاً پاسخ مناسبی به این اعتماد خواهد داد.

خیرالهی افزود: هر چند در سال جاری ما نیز تابع اجرای پروتکل هستیم و قطعاً این موضوع باعث عدم تحرکات ما برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر خواهد بود اما در حد مقدورات آماده هستیم.

وی همچنین گفت: قرار است هیأت‌های استانی تا ٢٥ شهریور ماه اعلام آمادگی خود را ارسال نمایند تا برنامه‌ریزی دقیق‌تری صورت بگیرد تا برای برگزاری مسابقات در ۳۱ شهریور و اول مهر کاملاً آماده باشیم.

خیرالهی در رابطه با پیست برگزاری مسابقات نیز بیان کرد: مسابقات در همان پیست قهرمانی آسیا و با همان استاندارد برگزار خواهد و پیش‌بینی‌های لازم در موارد فنی توسط کمیته مربوط انجام شده است. هیأت البرز امیدوار است که در این دو روز میزبان خوبی برای همه عزیزان ورزشکار و مربی و سرپرستان و داوران باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *