یکشنبه , ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

امیدوارم طلسم قهرمانی کبدی ایران شکسته شود/ از هند نمی‌ترسیم


به گزارش “ورزش تایمز”، غلامرضا مازندرانی بعدازظهر چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران استان گلستان، اظهار کرد: برای حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا ۱۲ اردوی آماده سازی را پشت سر گذاشتیم که تقریبا راضی کننده بود و امیدواریم در این رقابت‌ها موفق باشیم.

وی افزود: تفاوت سطح تیم‌های کبدی آسیا هر سال در حال کاهش است، به طور مثال تیم سریلانکا با جذب مربی هندی انگیزه زیادی برای موفقیت در بازی‌های آسیایی دارد و نباید هیچ تیمی را دست کم بگیریم.

مازندرانی تصریح کرد: هندی‌ها از چهار سال گذشته سرمایه گذاری هنگفتی انجام دادند و سالانه ۵۰ میلیارد تومان در لیگ کبدی این کشور هزینه می‌شود که چند بازیکن تیم ملی ایران هم در آنجا بازی می‌کنند.

وی ادامه داد: در مسابقات قهرمانی آسیا در گرگان مقابل پاکستان شکست خوردیم اما دو ماه قبل در تورنمنت دوبی با تیم دوم ایران موفق به شکست پاکستان شدیم و امیدوارم این تیم در بازی‌های آسیایی برای ما دردسرساز نشوند.

سرمربی گلستانی تیم ملی کبدی مردان ایران با بیان اینکه هدف ما در بازی‌های آسیایی جاکارتا کسب مدال طلاست، گفت: امیدواریم با رسیدن به فینال، بهترین بازی خود را انجام دهیم و برای نخستین بار مدال طلای بازی‌های آسیایی را کسب کنیم.

مازندرانی افزود: هند همواره اصلی‌ترین رقیب ایران در کبدی بوده و حضور بازیکنان ایرانی در لیگ هند کمک زیادی به شناخت ما از این تیم خواهد کرد.

وی بیان کرد: بازی کردن ایرانی‌ها در لیگ کبدی هند موجب شده تا ترس از رویارویی با این تیم از بین برود و تجربه و آمادگی در بازی‌های آسیایی تاثیر گذار خواهد بود.

مازندرانی ادامه داد: شاید هندی‌ها از لحاظ تجربه و حمله از ما جلوتر باشند اما ایران هم از لحاظ آمادگی بدنی و دفاع قدرتمند است.

وی یادآور شد: قول قهرمانی منطقی نیست و ورزش را نمی‌توان پیش بینی کرد، اما نقطه قوت ما همدلی بازیکنان است و امیدوارم طلسم قهرمانی کبدی ایران در بازی‌های آسیایی شکسته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *