دوشنبه , ۲۸ مرداد ۱۳۹۸

امضاء تفاهم‌نامه همکاری فدراسیون قایقرانی ایران و آذربایجان


به گزارش “ورزش تایمز”، وزیر ورزش کشور آذربایجان با حضور در مجموعه ورزشی آزادی با علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی نیز دیدار و گفت گو کرد و از دریاچه آزادی و امکانات فدراسیون نیز بازدیدی انجام داد.

آزاد رحیم اف وزیر ورزش جمهوری آذربایجان به همراه سفیر این کشور با حضور در دریاچه آزادی با علیرضا سهرابیان دیدار و گفت و گو داشت. رحیم اف در این دیدار از دریاچه آزادی یکی از بهترین مجموعه‌های آبی قاره به حساب می‌آید نیز بازدید کرد و در کنار ملی پوشان حاضر در تمرین حضور پیدا کرد.

در این دیدار وزیر ورزش جمهوری آذربایجان با تمجید از امکانات فدراسیون قایقرانی ابراز تمایل کرد تا فدراسیون‌های قایقرانی دو کشور طی یک تفاهم نامه بتوانند همکاری‌های گسترده‌ای در رشته‌های ورزشی مختلف از جمله کانویینگ، روئینگ و بادبانی داشته باشند.

علیرضا سهرابیان نیز با اشاره به امکانات و بستر مناسب ایران در رشته قایقرانی از توانایی فدراسیون برای ایجاد یک تفاهم نامه مشترک بین دو کشور اشاره کرد.

همچنین با نظر وزیر ورزش جمهوری آذربایجان، فدراسیون قایقرانی ایران پیشنهادهایی برای ایجاد تفاهم نامه بین قایقرانی دو کشور به آزاد رحیم اف ارائه کرد تا او پس از بررسی با فدراسیون قایقرانی آذربایجان برای ثبت تفاهم نامه بین دو کشور اقدام کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *