یکشنبه , ۱۶ خرداد ۱۴۰۰

اقدام جوانمردانه قایقران «مرد»/ نصیری المپیک را به ملایی هدیه کرد


به گزارش “ورزش تایمز”، پس از کسب دو عنوان نایب قهرمانی در مسابقات روئینگ سهمیه المپیک ژاپن توسط بهمن نصیری و نازنین ملایی و سهمیه بندی فدراسیون جهانی روئینگ مبنی بر انتخاب و معرفی یکی از این دو توسط فدراسیون، علی رغم جلسات متعدد کمیته فنی و نظر خواهی از مربیان و صاحب نظران، بررسی نتایج دو قهرمان در مسابقات قهرمانی آسیا ۱۳۹۹، کسب سهمیه المپیک ۱۴۰۰، رکوردهای تمرینی و حتی استانداردسازی رکوردهای کسب شده با حریفان در مسابقات فوق الاشاره و رکوردهای جهانی و المپیک اختلاف معنی داری مشاهده نشد.

در این بین آقای بهمن نصیری قهرمان روئینگ تک نفره سنگین وزن آسیا با رفتاری جوانمردانه فرصت را در اختیار خانم ملایی قرار داده و در این انتخاب بسیار دشوار یاری‌رسان فدراسیون شد.

نصیری طی پیامی به روابط‌ عمومی فدراسیون قایقرانی اعلام کرد: با توجه به قوانین پیچیده فدراسیون جهانی مبنی بر انتخاب یک نفر از بین من و خانم ملایی، علی رغم شانس بالاتری که جهت انتخاب شدن دارم. به منظور کاهش فشار بر فدراسیون و شخص دکتر سهرابیان از این چالش فرساینده کناره گیری می نمایم.

فدراسیون قایقرانی ضمن اعلام قدردانی و ارج نهادن به تلاش های این پهلوان عزیز طی سال‌های اخیر در اردوهای شبانه روزی، موفقیت روزافزون ایشان را آرزومند است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *