دوشنبه , ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

افشین فرزام مربی تیم بانوان شد/ به فکر مربی خارجی هستیم


به گزارش “ورزش تایمز”، اردوهای تیم ملی قایقرانی روئینگ ایران به زودی آغاز می شود و فدراسیون قایقرانی بهناز مرادخانی و افشین فرزام را به عنوان مربیان بخش بانوان معرفی کرده است. معرفی افشین فرزام در حالی ازسوی رئیس فدراسیون تائید شد که چند هفته گذشته محمدیان معاون وزارت ورزش در نشست با قایقرانان این رشته تاکید کرده بود که وزارت موافق مربیگری مردان برای تیم بانوان نیست. 

بعد از رفتن «جیوگانیک» سرمربی رومانیایی تیم ملی، قایقرانان این رشته با صدور بیانیه و انجام مصاحبه با رسانه نسبت به عدم همکاری وی اعتراض کردند. به دنبال آن قایقرانان نشستی با محمدیان معاون وزارت ورزش داشتند و خواستار بازگشت این مربی شدند. 

غلامرضا امینی رئیس فدراسیون قایقرانی ایران در گفتگو با “ورزش تایمز” گفت: در حال حاضر بهناز مرادخانی و افشین فرزام مربی تیم روئینگ بانوان خواهند بود. ما دنبال گزینه خارجی برای سرمربیگری تیم های روئینگ هستیم. 

وی افزود: فکر جدیدی برای تیم روئینگ به ذهنمان رسیده است. قرار است برای دختران نیز یک سرمربی جدید از کشور چین استخدام کنیم. قبلا برای هدایت ملی پوشان مرد با یک مربی چینی به توافق رسیده ایم و به زودی مراحل قرارداد وی نهایی شده و نام وی را اعلام خواهیم کرد. اما برای بانوان هنوز موضوع با مربی نهایی نشده و نمی توانیم به صورت قطعی اعلام کنیم. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *