سه شنبه , ۵ مرداد ۱۴۰۰

اعلام طرح‌ها ورویدادهای فدراسیون همگانی برای «تابستان ورزشی» ۱۴۰۰


به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از فدراسیون ورزش‌های همگانی، رضا شجیع که در نخستین نشست شورای ورزش همگانی کشور با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش حضور داشت، برنامه های این فدراسیون برای تابستان سال جاری را اعلام کرد.

نایب رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی با اشاره به اجرای طرح های این فدراسیون با عنوان «تابستان ورزشی» گفت: طرح های تابستانه در ادامه طرح های «زمستان فعال» و «بهار تندرستی» طراحی شده و از نظر اجرایی دارای تنوع و جذابیت بیشتری هستند.

شجیع در بخش «سیستم فعال» از اجرای سه طرح تربیت افسران، سبک زندگی فعال ویژه بانوان، تربیت بازاریابان اجتماعی ورزش همگانی ویژه مدیران و همچنین اجرای دوره آمادگی رزم ویژه نیروهای مسلح برای اولین بار خبر داد.

وی همچنین در بخش «مردم فعال» از برگزاری جشنواره دیسک طلایی با محوریت توسعه خانواده محور فریزبی، جشنواره ورزش های ساحلی در سه استان ساحلی، جشنواره پهلوان تالاب با رویکرد حفاظت از ۲۶ تالاب در حال انقراض، برگزاری لیگ تندرستی ۲ و همچنین رویداد «فیت گیمز» برای اولین بار در کشور خبر داد.

رضا شجیع همچنین از اجرای تفاهم نامه های مشترک و تهیه بسته های خدمت به دستگاه های اجرایی خبر داد و افزود: دانشگاه دوستدار ورزش، پادگان فعال و دوستدار ورزش، و همچنین زندان فعال و دوستدار ورزش، سه طرح اجرایی فدراسیون در بخش محیط فعال است که در تابستان ۱۴۰۰ اجرایی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *