یکشنبه , ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

اعلام جایگاه کماندارن ایران در مرحله مقدماتی انفرادی، میکس و تیمی


به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به اندونزی، در ادامه رقابت‌های ریکرو بازی‌های آسیایی، در مرحله مقدماتی ملی‌پوشان کشورمان در بخش انفرادی، تیمی و میکس مردان به رقابت پرداختند.

در ریکرو انفرادی، صادق اشرفی، میلاد وزیری، امین پیرعلی و عرفان ارژنگی‌پور به رقابت پرداختند.

در ریکرو انفرادی صادق اشرفی با ۶۴۴  امتیاز در رده سی و چهارم ایستاد. امین پیرعلی با ۶۳۴ امتیاز چهل و پنجم شد. میلاد وزیری هم با ۶۱۶ امتیاز جایگاه پنجاه و هشتم را در اختیار گرفت ضمن اینکه عرفان ارژنگی‌پور با ۶۱۱ امتیاز در رده شصت و پنجم قرار گرفت.

بدین ترتیب و با توجه به نتایج به دست آمده، عرفان ارژنگی‌پور از راهیابی به مرحله حذفی بازماند و ۳ کماندار دیگر به مرحله بعد راه یافتند.

در رقابت های میکس ریکرو نیز تیم ایران با ترکیب زهرا نعمتی و صادق اشرفی در مرحله مقدماتی با ۱۲۶۶ امتیاز سیزدهم شد و به مرحله حذفی راه پیدا کرد. ۲۳ تیم در این ماده شرکت داشتند. رقابت های مرحله حذفی هم روز جمعه برگزار می شود. 

همچنین در بخش ریکرو تیمی، تیم ایران با ترکیب  عرفان ارژنگی‌پور، صادق اشرفی و امین پیرعلی و با مجموع ۱۸۹۴ امتیاز در مرحله مقدماتی دوازدهم شد. 

پیش از این زهرا نعمتی در مرحله مقدماتی سی و یکم شد. وی پنجشنبه در نخستین مسابقه خود در مرحله حذفی مقابل کمانداری از پاکستان قرار می‌گیرد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *