چهارشنبه , ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

اعزام مشروط کمانداران کامپوند به جام‌جهانی فرانسه


به گزارش “ورزش تایمز”، فرانسه تا دو هفته دیگر میزبان مسابقات گزینشی المپیک و مرحله سوم جام جهانی در رشته تیروکمان است که به صورت متوالی برگزار خواهند شد.

رویداد اول ویژه کمانداران ریکرو است اما رویداد دوم در هر دو بخش ریکرو و کامپوند برگزار می شود.

فدراسیون تیروکمان ایران حضور در هر دو رویداد را در برنامه دارد و ثبت نام اولیه برای آن را هم انجام داده است. بر این اساس برای شرکت در مسابقات گزینشی المپیک که آخرین مرحله این رقابت ها در تقویم فدراسیون جهانی تیروکمان است، کمانداران ریکرو ایران در هر دو بخش مردان و بانوان ۲۷ خردادماه عازم فرانسه می شوند. آنها پس از اتمام کارشان در مسابقات گزینشی المپیک آماده شرکت در مرحله سوم جام جهانی می شوند که قرار است کمانداران کامپوند کشورمان هم در آن حضور داشته باشند.

زمان اعزام اعضای تیم ملی کامپوند برای ۳۰ خردادماه پیش بینی شده است. البته این اعزام به شرطی انجام می شود که هزینه های لازم برای آن تامین شود.

غلامرضا شعبانی بهار رئیس فدراسیون تیروکمان با تایید این مطلب به “ورزش تایمز” گفت: حضور در مسابقات کسب سهمیه برای تیم ریکرو الزام است. بنابراین با هر شرایطی این سفر انجام می شود. از آنجا که جام جهانی در همان محل برگزاری رقابت های کسب سهمیه است، بنابراین شرایط حضور کمانداران ریکرو در جام جهانی را هم مهیا می کنیم. در مورد کمانداران کامپوند هم تلاش‌مان برای قطعی شدن اعزام است اما به هر حال هزینه ها خیلی بالا و سنگین است. بنابراین این اعزام را مشروط به تامین منابع مالی لازم کرده ایم.

رقابت های تیروکمان گزینشی المپیک طی روزهای ۲۹ و ۳۰ خردادماه برگزار می شود. یک روز پیش از آغاز مسابقات (۲۸ خردادماه) کمانداران تمرین رسمی خواهند داشت.

رقابت های مرحله سوم جام جهانی هم قرار است اول تا ۶ تیرماه برگزار شود. ۳۱ خردادماه به تمرین رسمی کمانداران شرکت کننده در این مسابقه اختصاص دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *