پنجشنبه , ۹ بهمن ۱۳۹۹

اسکیت می تواند به سبد مدال آوری ایران در بازیهای آسیایی اضافه شود


به گزارش “ورزش تایمز”، مهدی علی نژاد در نشست با مسئولان فدراسیون با بیان اینکه امروز جغرافیای ورزش به سمت رشته های رفته که ورزش های خیابانی هستند یا ورزش های مدرن، تصریح کرد : ورود اسکیت به بازی های  المپیک بیانگر این مهم است که کمیته بین المللی المپیک نیز توجه ویژه ای به ر شته های جوا پسند دارد .

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان از اسکیت به عنوان ورزشی مفرح و جذاب نام برد و اظهار داشت : اسکیت مورد توجه خانواده قرار دارد و  مَی تواند به سلامتی و نشاط جامعه کمک کند و لازمه اش دسترسی مردم به امکانات است تا زمینه توسعه همگانی این رشته بوجود آید .

علی نژاد ابعاد قهرمانی اسکیت را هم مورد توجه قرار داد و تصریح کرد : در ابعاد قهرمانی به دلیل تنویع که این رشته از آن برخوردار است و با عنایت به این مهم که در قالب بازی های المپیک و آسیایی هم قرار گرفته از اهمیت زیادی برخوردار است و با سرمایه گذاری در این رشته در آینده می تواند اتفاقات خوبی را برای ورزش ایران رقم بزند.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان روند فعالیت های فدراسیون اسکیت را در ادوار مختلف رو به رشد ارزیابی کرد و  تصریح کرد : بدست آوردن کرسی نایب رییسی آسیایی برای ایران از جمله کرسی های موثر بین المللی محسوب می سردمه امیدوارم در استمرار کسب کرسی های بین المللی، مسئولان فدراسیون در کسب کرسی های جهانی نیز موفق ظاهر شوند .

مهدی علی نژاد در بخش دیگری از سخنانش بازی های آسیایی ٢٠٢٢ را برای اسکیت مهم ارزیابی کرد و توضیح داد: برنامه ریزی فدراسیون می تواند در بازی های آسیایی آینده را به نقطه عطفی برای این رشته تبدیل کند و اسکیت را به سبد مدال آوری ایران اضافه کند.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان ، فدراسیون اسکیت را به تلاش برای توجه ویژه به رشته اسکیت بورد رهنمون ساخت و اظهار داشت : وزارتخانه هم این فدراسیون را که در سال ٩٨ عملکرد خوبی داشته در راستای اهدافش حمایت خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *