جمعه , ۳ اسفند ۱۳۹۷

استکی: موفقیت‌های علی اکبری استقبال از MMA را چند برابر کرده است


علیرضا استکی سرمربی سابق تیم ملی بوکس و مربی بوکس امیر علی اکبری در گفتگو با “ورزش تایمز” در خصوص آخرین تمرینات خود با ملی پوش سابق کشتی فرنگی و قهرمان این روزهای رشته MMA عنوان کرد: امیر تمریناتش را می کند و مسابقه بعدی اش که قرار بود ۲۰ شهریور در لندن برگزار شود، هفدهم همان ماه به میزبانی مسکو انجام می شود و علی اکبری باید به مصاف حریفی از لهستان برود.

وی ادامه داد: ما هر روز صبح و سه روز هم بعد از ظهرها با هم تمرین بوکس داریم. استعداد امیر در بوکس خیلی خوب است و این را در رقابتهایش هم دیده ایم. اعتماد به نفس فوق العاده وی در بوکس و قدرتش در کشتی با آن سابقه درخشان از وی چهره ای موفق در MMA ساخته که امیدوارم در ادامه هم شاهد پیروزی های هرچه بیشترش باشیم.

استکی در پاسخ به این سوال که آیا تغییری از استقبال جوانان به رشته MMA پس از موفقیت های علی اکبری مشاهده می کنید گفت: بله، به شدت استقبال بیشتر شده است. خیلی ها فکر می کنند می توانند در این رشته ره صدساله را یک شبه بروند که البته باید بدانند این رشته سختی های خاص خودش را دارد و یکی از مهمترین آنها به رسمیت نشناختن بازیها در کشورمان است.

سرمربی سابق تیم ملی بوکس در خصوص اینکه آیا برنامه ای برای همکاری مجدد با فدراسیون بوکس دارید یا خیر گفت: جا دارد از آقای ثوری هم تشکر کنم که هر از گاهی تماس می گیرد و با هم صحبت می کنیم. فعلا شرایط همکاری با فدراسیون فراهم نیست و ان شاءالله هرچه خیر است همان اتفاق بیفتد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *