جمعه , ۳ اسفند ۱۳۹۷

استودیو صداوسیما در جاکارتا برپا شد/ ابهامات نخریدن حق تلویزیونی


به گزارش “ورزش تایمز” به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، محمد فهمی حشیانی قائم مقام معاونت توسعه و فناوری رسانه در خصوص پخش این مسابقات گفت: چون شبکه سه سیما عملاً مجهز به سیستم پخش با کیفیت HD  شده است، پوششی که برای پخش این مسابقات ایجاد می کنیم HD خواهد بود.

این مقام مسئول ادامه داد: برای این منظور ۲ دستگاه SNG-HD به جاکارتا منتقل کردیم تا امکان ارسال ۴ برنامه بصورت همزمان وجود داشته باشد. همچنین پیش بینی شده تا استفاده از تصاویر اپراتورهایی که با سازمان صدا و سیما ارتباط دارند و سیگنال را از ما دریافت می کنند امکان پذیر شود.

وی افزود: با اختصاص پهنای باند پرسرعت و پایدار به تیم پشتیبانی و پخش مسابقات، امکان پوشش خبری وسیع و برقراری ارتباط زنده با محل مسابقات فراهم شده و با رصد و پایش مداوم سعی در ارائه سرویسی پایدار با کمترین اختلال را داریم.

فهمی در ادامه به موضوع مصاحبه با ورزشکاران و تهیه برنامه های ورزشی و تمهیداتی که برای آن دیده شده اشاره کرد و گفت: یک استودیوی تلویزیونی با شش دوربین به همت معاونت توسعه و فناوری رسانه آماده سازی و به محل بازی ها منتقل شده است تا مخاطبان بتوانند به طور زنده از گفت و گو با ورزشکاران ، مربیان و کارشناسان در محل برگزاری بازی های آسیایی بهره ببرند.

به گزارش “ورزش تایمز”، این اظهار نظر در حالی صورت گرفته است که از اندونزی خبر می رسد صداوسیما حق پخش این مسابقات را خریداری نکرده و نتوانسته استودیویی با کیفیت خوب در محل بازیها داشته باشد. ظاهرا استودیو آنها در محل سفارت برپا شده است. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *