شنبه , ۲۷ دی ۱۳۹۹

استقبال کم نظیر بیش از ۲۰۰ داور از سمینار آنلاین داوری تنیس


به گزارش “ورزش تایمز”، کمیته داوران‌فدراسیون تنیس امروز (۶ آذر ماه) نخستین کارگاه آنلاین داوری را جهت به روز رسانی اطلاعات و قوانین روز تنیس جهان در بخش داوران برگزار کرد.

در این دوره از بیش از ۲۰۰ علاقه مند از استان‌های تهران، البرز، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اصفهان، مازندران، گیلان، گلستان، همدان، سمنان، فارس، مرکزی، بوشهر، کرمان، هرمزگان، چهارمحال و بختیاری، خراسان رضوی، خراسان شمالی، یزد، قزوین، قم و کرمانشاه حضور داشتند.

در ابتدای سمینار داود عزیزی رئیس فدراسیون تنیس کشورمان ضمن خوشامد گویی به مدرسین، علاقه مندان و داوران حاضر در این دوره گفت: خوشحالم که دوره آنلاین داوری با حضور مدرسین مطرح کشورمان برگزار می‌شود.

وی افزود: حضور بزرگانی از جمله علی نیلی، علی کاتبی، سامان حسنی، عادل برقعی و سایر داوران دارای مدرک بین المللی، نشان از درخشش داوران ایرانی در سطح بین المللی دارد.

عزیزی ادامه داد: متاسفانه به دلیل شرایط موجود امکان حضور علاقه مندان در دوره‌ها و میادین بین المللی این رشته وجود ندارد و برگزاری این دوره‌ها که از اقدامات ارزشمند این کمیته است می‌تواند کمک بزرگی به دانش افزایی علاقه مندان داوری باشد و از همگی و در کنار آنها از دبیر فدراسیون تشکر می‌کنم.

وی تصریح کرد: امیدوارم با کمک تک تک مسئولین کمیته بهترین اتفاق‌ها در این بخش رقم بزنیم و شاهد اتفاق خوبی در بخش داوری به خصوص در بخش بانوان باشیم.

در ادامه علی کاتبی داور و سرداور نشان نقره کشورمان نقض قوانین رفتاری و تخلف زمانی را تدریس کرد و سپس سامان حسنی داور نشان برنز و سرداور نشان نقره توقف بازی و مزاحمت و عادل برقعی داور نشان برنز و سرداور نشان نقره کشورمان تام پزشکی را آموزش دادند.

به این ترتیب با پایان نخستین سمینار، دوره سرداوری نیز روز پنجشنبه ۲۰ آذر ماه به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

تدریس این دوره بر عهده علی کاتبی، سامان حسنی و سید عادل برقعی داوران و سرداوران برجسته کشورمان در حوزه بین الملل بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *