پنجشنبه , ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

استخدام «عادل مجللی» وظیفه مدیرکل ورزش و جوانان گلستان است


غلامرضا امینی در گفتگو با “ورزش تایمز” در خصوص مشکل اشتغال «عادل مجللی» قایقران گلستانی تیم ملی و دارنده مدال برنز مسابقات قهرمانی جهان و بازی‌های آسیایی، اظهار کرد: عادل مجللی یکی از برندهای قایقرانی ایران است و به وجود این جوان که توانست در مسابقات قهرمانی جهان مقام سوم را کسب کند افتخار می‌کنیم و امیدواریم در میادین بزرگ‌تری ماننند المپیک بدرخشد.

وی افزود: فدراسیون قایقرانی برای مجللی اسپانسر پیدا کرده و به این ورزشکار کمک می‌کند، اردوهای داخلی و خارجی هم برای آماده سازی حضور در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا برای وی تدارک دیده‌ایم.

وی ادامه داد: قایقرانی یکی از رشته‌های پر مدال بازی‌های آسیایی می‌تواند باشد و وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک هم از قایقرانان حمایت می‌کنند.

رئیس فدراسیون قایقرانی خاطرنشان کرد: با همت وزارت ورزش و جوانان ورزشکارانی که در مسابقات قهرمانی جهان و بازی‌های آسیایی مدال کسب کرده‌اند به ترتیب در حال استخدام دولتی هستند و عادل مجللی هم از این قاعده مستثنی نیست و می‌تواند برای استخدام اقدام کند.

امینی ادامه داد: قایقرانانی مانند عباس صیادی در گیلان و مهسا جاور در زنجان از این امتیاز استفاده کرده‌اند و عادل مجللی هم باید خودش بخواهد تا استخدام شود.

وی تصریح کرد: استخدام مدال آوران مسابقات قهرمانی جهان و بازی‌های آسیایی تبدیل به قانون شده و وزارت ورزش و جوانان به مدیران کل ورزش و جوانان استان‌ها ابلاغ کرده تا این ورزشکاران به ترتیب استخدام شوند.

امینی افزود: عادل مجللی هم در مسابقات قهرمانی جهان و هم در بازی‌های آسیایی مدال کسب کرده و صاحب دو امتیاز است.

وی یادآور شد: استخدام عادل مجللی از گلستان که دارنده مدال مسابقات قهرمانی جهان و بازی‌های آسیایی است جزو وظایف مدیرکل ورزش و جوانان استان بوده و خود مجللی هم باید این موضوع را پیگیری کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *