سه شنبه , ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

اراک میزبان اولین دوره اردوی آمادگی تیم ملی اسکیت


عابد حقدادی در گفت وگو با “ورزش تایمز”، اظهار کرد: با پیشنهاد هیأت اسکیت استان مرکزی برای میزبانی اولین دوره اردوی آمادگی تیم ملی اسکیت و موافقت فدراسیون این رویداد ورزشی، سال جاری در اراک اتفاق افتاده است.

وی با اشاره به اینکه اولین دوره اردوی آمادگی تیم ملی فری استایل در دو بخش آقایان و بانوان در مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد اراک برگزار می‌شود، افزود: در این اردو که از هفدهم فروردین آغاز و به مدت سه روز ادامه دارد، ۵۰ ورزشکار شامل ۲۵ بازیکن پسر و ۲۵ بازیکن دختر از سراسر کشور حضور دارند.

حقدادی هدف از پذیرفتن این میزبانی توسط هیأت اسکیت استان مرکزی را بالا بردن سطح دانش علمی و عملی مربیان و بازیکنان استان عنوان کرد و گفت: با توجه به حضور ملی پوشان و قهرمانان جهان و سرمربی تیم ملی کشور در اراک، فرصت بسیار مناسب برای ارتقای سطح دانش علمی و عملی مربیان و بازیکنان این استان است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی، خاطرنشان کرد: در حاشیه برگزاری این اردو، دو کارگاه‌های آموزشی برای ورزشکاران مربیان و داوران هیأت استان، شامل کارگاه اصلاح تکنیک ویژه بازیکنان استان مرکزی با حضور کادر فنی تیم ملی اسکیت فری استایل و کارگاه داوری و مربیگری با حضور مربی تیم ملی اسکیت فری استایل، برای مربیان و داوران استان مرکزی نیز برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *