پنجشنبه , ۱۶ مرداد ۱۳۹۹

اختصاص هزار متر زمین برای ساختمان جدید فدراسیون موتورسواری


به گزارش “ورزش تایمز”، پس از پیگیری های دکتر ناظمی در خصوص احداث سازه ای مدرن برای مجموعه اداری و تخصصی فدراسیون در مجموعه ورزشی آزادی و با موافقت وزارت ورزش و جوانان، یک قطعه زمین هزار متری به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی اختصاص پیدا کرد.

براساس این گزارش، پس از افتتاح و راه اندازی آکادمی بین المللی موتورسواری و اتومبیلرانی و اختصاص ۱۰ قطعه زمین به هیات های استانی و همچنین تخصص یک جایگاه به رشته موتورسواری و اتومبیلرانی در موزه ملی ورزش ایران، این بار مازیار ناظمی سرپرست فدراسیون پس از انجام بررسی های لازم و برگزاری جلسات متعدد با مسئولان وزارت ورزش و جوانان و مدیران شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی در راستای ایجاد و توسعه زیر ساخت های به روز رشته موتورسواری و اتومبیلرانی از اختصاص زمین هزار متری در مجموعه ورزشی آزادی برای خانواده بزرگ این ورزش خبر داد. 

در این راستا و با برنامه ریزی انجام شده، پروژه ساختمان اداری مدرن و مطابق با استانداردها و معماری ورزشی جهت استقرار بخش های مختلف کمیته های اجرایی و فنی و تخصصی در دستور کار قرار گرفت. 

همچنین پیش بینی های لازم برای ایجاد امکانات رفاهی و پزشکی و تخصصی برای ورزشکاران، مربیان و سایر اعضای خانواده بزرگ این رشته انجام شد. 

اختصاص یک هزار متر زمین در شمال شرقی ورزشگاه آزادی با نگاه ویژه و دستور دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و ‌مساعدت‌ و همکاری مهندس کریمی مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی محقق شد و در دهه اول مردادماه در مراسمی با حضور مسیولان ورزش کشور و کمیته ملی المپیک کلنگ احداث سازه ای زیبا و شکوه مند برای خانواده بزرگ موتورسواری و اتومبیلرانی کشور زده خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *