پنجشنبه , ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

احسان حدادی درحال مذاکره بامربی آمریکایی است


تیمور غیاثی در گفتگو با “ورزش تایمز”، در خصوص آخرین وضعیت جذب مربی برای احسان حدادی گفت: بعد از جلسه ای که در فدراسیون دوومیدانی با احسان حدادی داشتیم تصمیم بر این شد که وی مذاکرات را از طرف فدراسیون با مربی آمریکایی انجام دهد و در حال حاضر نیز احسان در حال مذاکره با «مک ویلکینز» است. 

وی با بیان اینکه همه ملی پوشان به صورت جدی برنامه هایشان را برای رقابتهای پیش رو  با حمایت فدراسیون عملی می کنند ادامه داد: در بخش بانوان نیز اولویت تمرکزمان روی رقابتهای داخل سالن آسیاست که خوشبختانه امسال خودمان میزبانی آن را بر عهده داریم. حدود ۲۰ خانم را کاندیدا کرده ایم که به اردو بیایند و پس از این رقابتها، به صورت جدی برای بازیهای آسیایی جاکارتا برنامه داریم. استعدادهای خوبی در بخش بانوان به ویژه در رده سنی نوجوانان داریم که تا یکی دو سال آینده همه نتیجه آن را خواهند دید.

سخنگوی سازمان تیم‌های ملی فدراسیون دوومیدانی در پاسخ به این سوال که با توجه به رکوردهای اخیر حدادی به مدال آوری مجدد او در المپیک امیدوار هستید یا خیر گفت: شک نکنید. شرایط احسان خیلی خوب است و مطمئنم هم در بازیهای آسیایی و هم در المپیک نتیجه می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *