پنجشنبه , ۴ بهمن ۱۳۹۷

ابراز امیدواری بانوی پرتابگر ایران برای مدال‎آوری


به گزارش “ورزش تایمز” از اندونزی، فائزه کریمی یکی از ورزشکاران کاروان پاراآسیایی ایران در رشته دو و میدانی و ماده پرتاب نیزه است. وی که از شانس کسب مدال برخوردار است، در مورد مسابقه اش گفت: من در پرتاب نیزه کلاس F۳۴ با رقبای خودم می جنگم. مسابقه ام روز نوزدهم مهرماه و از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه آغاز خواهد شد.

کریمی که باید برای کسب مدال در همین کلاس با هموطن خود یعنی فرشته مرادی مقدم مسابقه بدهد، در ادامه افزود: مهم این است که برای کاروان ایران موفقیت جدیدی کسب کنیم. به خاطر کلاس بندی ها، من و خانم مرادی مقدم در یک ساعت مسابقه خواهیم داد اما هر کدام مان فقط با انگیزه کسب مدال وارد رقابت ها می جنگیم و در پی کسب یک افتخار دیگر برای کشور عزیزمان هستیم. فدراسیون جانبازان و معلولین و همچنین کمیته ملی پارالمپیک برای رساندن ورزشکاران به بهترین شرایط، تلاش زیادی داشتند و ما وظیفه داریم در روز مسابقه، با تمام وجود بجنگیم.

این بانوی معلول کشورمان گفت: شاید به خاطر شرایط غذا، آب و هوا و امکاناتی مثل خوابگاه با مشکلاتی مواجه باشیم اما این مشکل متعلق به همه ورزشکاران حاضر در رقابت هاست. ما دنبال بهانه جویی نیستیم و قطعا در روز مسابقه، سعی می کنم بهترین عملکردم را داشته باشم تا دل مردم ایران را شاد کنم و در موفقیت های کشورم سهیم شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *