دوشنبه , ۲۲ مهر ۱۳۹۸

آینده درخشانی پیش روی ورزش دوومیدانی لرستان است


به گزارش “ورزش تایمز”، هاشم صیامی روز دوشنبه در جریان برگزاری مسابقات قهرمانی جوانان کشور که در خرم آباد، اظهار داشت: سرپرست اداره کل ورزش و جوانان لرستان وابستگی کامل به رشته دو و میدانی دارد و ایشان قبلاً رئیس هیئت دوومیدانی استان بوده و به این شرایط آگاه هستند و در حال حاضر با در رأس کار بودن علی کریمی به عنوان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان لرستان و سیاوش سپهوند به عنوان رئیس هیئت دوومیدانی استان مطمئناً رشته دو و میدانی لرستان رو به رشد خواهد بود و شاهد افتخارآفرینی ورزشکاران بیشتری از لرستان خواهیم بود.

وی با اشاره به شرایط خوب میزبانی خرم آباد از مسابقات دو و میدانی قهرمانی کشور گفت: با ورود ما به لرستان، شرایط زیرساخت‌ها و امکانات دو و میدانی این استان بسیار عالی دیده شد، از جمله پیست تارتان و سایت پرتاب تخصصی خوب که از لحاظ سخت افزاری شرایط بسیار عالی و امکانات خوب در مرکز استان وجود دارد.

میزبانی عالی لرستان در مسابقات قهرمانی کشور

دبیر فدراسیون دو و میدانی تصریح کرد: از جمله ورزشکارانی که در لرستان خوش درخشیدند می‌شد به آقای مهاجر شجاعی، علی فهیمی، شاهرخی و سایر ورزشکاران که برای لرستان افتخارآفرینی کرده‌اند اشاره کرد.

صیامی بیان کرد: با مدیریتی که هیئت دو و میدانی استان در بحث ورزش پایه انجام داده و استعدادیابی را شروع کرده، در همین راستا میزبانی مسابقات جوانان را پذیرفته‌اند و با میزبانی قهرمانی کشور شرایط را برای نوجوانان و جوانان استان لرستان از لحاظ تجربه مهیا کرده‌اند و این شرایط خوب نشان دهنده یک آینده خوب در دو و میدانی لرستان است.

وی با اشاره به میزبانی عالی لرستان در مسابقات قهرمانی کشور گفت: همانطور که وزیر ورزش قول میزبانی مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا را به لرستان داده‌اند حتماً این اتفاق در سال جاری خواهد افتاد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *