جمعه , ۳ اسفند ۱۳۹۷

آخرین نشست کادر سرپرستی بازی‎های آسیایی فردا برگزار می‎شود


به گزارش “ورزش تایمز”، کادر سرپرستی هجدهمین دوره بازی های آسیایی از ۲۵ بهمن ماه سال گذشته با برگزاری اولین نشست، به طور رسمی آغاز به کار کرد تا با توجه به عملیاتی شدن برنامه های کاروان اعزامی به این بازی ها، پیگیر امور مربوط به آن باشد. 

آخرین نشست کادر سرپرستی بازی های آسیایی به منظور انجام آخرین هماهنگی ها پیش از آغاز اعزام ها به جاکارتا نیز فردا دوشنبه در محل کمیته ملی المپیک برگزار می شود. البته اعضای کادر سرپرستی بازی های آسیایی امروز یکشنبه نیز نشستی را با حضور رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک برگزار خواهند کرد. 

نصرالله سجادی سرپرست کاروان بازی های آسیایی همراه با اصغر رحیمی و عاطفه اسلامیان معاونان کاروان، محمود عبداللهی (امور رسانه)، غلامحسین شعبانی (امور فرهنگی)، حمید سلامی (امور تشریفات)، مهاجر (حراست و امنیت)، طالقانی (مالی)، خانم فاطمی نیا (هماهنگی)، خانم موسوی (اموربین الملل)، پرویز خاکی و افتخاری (اسکان داخل و خارج از دهکده) و علیزاده (سرپرست پالمبانگ) اعضای کادر سرپرستی بازی های آسیایی هستند.

هجدهمین دوره بازی های آسیایی از ۲۷ مردادماه با برگزاری مراسم افتتاحیه در اندونزی و به میزبانی مشترک دو شهر جاکارتا و پالمبانگ و حومه های این دو شهر آغاز شده و تا ۱۱ شهریورماه ادامه خواهد داشت. 

اولین گروه کاروان ایران شامل سرپرست و همراهان وی چهارشنبه راهی جاکارتا می شود. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *