دوشنبه , ۱۸ آذر ۱۳۹۸

۹ مدال رنگارنگ حاصل تلاش نوجوانان ایران در روز نخست

به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا با حضور ۳۳۱ تکواندوکار از صبح امروز (یکشنبه – ۳۰ تیرماه) به میزبانی اردن در «امان» آغاز شد که تیم کشورمان موفق به کسب ۹ مدال شد.

در روز نخست این رقابت‌ها، مبارزات اوزان ۴۵-، ۵۱-، ۵۹-، ۶۸- و ۷۸- کیلوگرم پسران و پیکارهای اوزان ۴۲-، ۴۶-، ۵۲-، ۵۹-، و ۶۸- کیلوگرم دختران انجام شد که در پایان مبینا کلی‌وند، غزل سلطانی، علی توکلی، توکلی و امیرسینا بختیاری موفق شدند ۵ مدال طلا را به نام ایران ثبت نمایند؛ تینا مدانلو، امیر ضا متولد شهرستانی، پدرام جمشیدی به نشان نقره دست پیدا کردند، علی اکبری نیز برنز گرفت. مریم وسیله بر نیز در مرحله یک‌چهارم نهایی از دور رقابت‌ها کنار رفت.

فردا دوشنبه ۳۱ تیرماه در دومین و آخرین روز این مسابقات، مبارزات اوزان ۴۸-، ۵۵-، ۶۳-، ۷۳- و ۷۸+ کیلوگرم پسران و ۴۴-، ۴۹-، ۵۵-، ۶۳- و ۶۸+ کیلوگرم دختران پیگیری می‌شود که علیرضا حسین پور، پاشا عطاردی، حامد اصغری، امیرحسین بهرآبادی، علی نجفی، نگار اسماعیلی، مهلا مؤمن زاده، نسترن ولی زاده، یلدا ولی نژاد و یلدا رنجبر نمایندگان کشورمان هستند.

هدایت تیم دختران را «ندا زارع» به عنوان سرمربی و «معصومه محمدیان» و «لیلا خزایی» به عنوان مربیان برعهده دارند. همچنین سرمربیگری تیم نوجوانان پسر بر عهده «محمدرضا زوار» به عنوان سرمربی، «حسین کریمی» و «وحید ناصری» به عنوان مربیان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *