سه شنبه , ۲۵ دی ۱۳۹۷

یعقوبی، احمدی و مردانی رقبای خود را شناختند

به گزارش “ورزش تایمز”، این دوره از مسابقات به میزبانی روسیه در مسکو و با حضور۲۵۶ تکواندوکار از ۵۸ کشور به مدت ۳ روز برگزار خواهد شد. در روز نخست این مسابقات  در بخش مردان تکواندوکاران اوزان ۶۸- و ۸۰+ کیلوگرم مردان به روی «شی هاپ چانگ» می روند  که ابوالفضل یعقوبی و سروش احمدی در وزن ۶۸- کیلوگرم و سجاد مردانی در وزن ۸۰+ کیلوگرم به عنوان نخستین نمایندگان ایران بر روی شیاپ‌چانگ می‌روند.

بر همین اساس ابوالفضل یعقوبی نماینده وزن ۶۸- کیلوگرم کشورمان پس از یک‌دور استراحت، در نخستین مبارزه به مصاف برنده دیدار «ولادیمیر دالاکلیو»از بلغارستان و «فهد زائوییا»هلند می‌رود. سروش احمدی نماینده دیگر نماینده ایران در این وزن در گام نخست به مصاف «کنستانتینوس چمالیدیس» از یونان نایب قهرمان اروپا ۲۰۱۶ می رود و در صورت برتری با «الکسی دنسینکو» از روسیه پیکار می کند. این روسی مدال نقره و برنز المپیک ۲۰۱۶ و ۲۰۱۲، نایب قهرمان جهان ۲۰۱۵ و دارنده ۹ مدال طلا، نقره و برنز گرندپری را در کارنامه دارد.

سجاد مردانی در وزن کشورمان نیز پس از یک دور استراحت، در نخستین دیدار رو در روی برنده دیدار «یوآن میناگو» از فرانسه و«اُلگ کوزنتسوف» روسیه قرار می‌گیرد. 

تیم ملی تکواندو ایران با شش تکواندوکار در این دوره از مسابقات حضور دارد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *