دوشنبه , ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

کرونا مانع درمان عباسعلی نمی‌شود/ از روند درمانی راضی‌ام

دکتر بابک زرگر امینی در تشریح آخرین وضعیت درمان مصدومیت حمیده عباسعلی بانوی کاراته کار تیم ملی ایران به “ورزش تایمز” گفت: برنامه‌هایی که برای بعد از جراحی در نظر داشتیم به خوبی پیش می‌رود و برای ما بسیار راضی کننده است. پایان هفته گذشته بخیه‌ها را خارج کردیم و برنامه‌های فیزیوتراپی هر روز انجام می‌شود.

وی افزود: برنامه‌های روزانه یک یا دو جلسه توسط دکتر آبرون و زیر نظر بنده بدون وقفه و تعطیلی انجام می‌شود. در آلمان نیز به دلیل شیوع بیماری کرونا همه مراکز تعطیل است ولی چون این مرکز متعلق به خود ما است، برنامه‌های خانم عباسعلی را طبق آنچه از پیش تعیین شده پیش می بریم.

دکتر امینی ادامه داد: با وجود تعطیلی در تهران به دلیل نوروز و همچنین بیماری فوق ما دائم با رئیس فدراسیون در تماس هستیم و قرار است عباسعلی تا پایان فروردین ماه برنامه‌های درمانی را در هانوفر پیگیری کرده و سپس به تهران بازگردد. البته که حضور خانم خوش قدم مربی وی در کنار ایشان به لحاظ روحی و روانی خیلی به پیشبرد روند درمان کمک می‌کند.

پزشک معالج عباسعلی در پایان گفت: هیچ مشکلی در پیگیری امور درمانی این کاراته کا وجود ندارد. دوران نقاهت به خوبی پیش می‌رود و ان شاءالله در بازگشت به تهران می‌تواند تمرینات فنی خود را آهسته و طبق برنامه آغاز کند.

به گزارش “ورزش تایمز”، حمیده عباسعلی در دیدار پایانی رقابتهای «کاراته وان» اتریش آسیب دید و روز ۱۵ اسفندماه در هانوفر توسط تیم پزشکی دکتر بابک زرگر امینی تحت عمل جراحی قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *