دوشنبه , ۱۸ آذر ۱۳۹۸

کاراته کاهای ایران رقبای خود را شناختند/ مهدیزاده در جدول نیست

به گزارش “ورزش تایمز”، شانزدهمین دوره رقابتهای کاراته قهرمانی آسیا از صبح فردا با حضور ۳۳۰ کاراته کا از ۳۱ کشور به میزبانی ازبکستان در تاشکند آغاز می‌شود. جلسه هماهنگی و مراسم قرعه کشی این رقابتها از ساعت ۱۰ صبح امروز در هتل «اینترنشنال» آغاز و طی آن کاراته کاهای ایرانی رقبای خود را شناختند.

برهمین اساس در کاتای انفرادی بانوان فاطمه صادقی در گروه دوم با کاتاروهای بنگلادش، ویتنام، ماکائو، هنگ کنگ، چین تایپه، اندونزی و قزاقستان همگروه شده است. تیم کاتای ایران نیز با ترکیب الناز تقی پور، شادی جعفری زاده و نجمه قاضی زاده در گروه یک با تیم‌های هنگ کنگ، ویتنام، بنگلادش و هند همگروه شده است.

در وزن ۵۰- کیلوگرم بانوان سارا بهمنیار دور نخست به مصاف «تای هونگ» از ویتنام می‌رود و در صورت برتری با «هیو میاهارا» از ژاپن پیکار می‌کند. طراوت خاکسار در نخستین دیدار با «دیپیکا» از اندونزی مبارزه می‌کند و در صورت برتری به دیدار «سوریانو» از فیلیپین می‌رود.

در وزن ۶۱- کیلوگرم رزیتا علیپور در اولین دیدار باید با» چوی وان یو» از هنگ کنگ مبارزه کند و در صورت برتری یکی از کاراته کاهای اندونزی، بنگلادش یا فیلیپین را پیش رو خواهد داشت. زهرا یاوری در وزن ۶۸- کیلوگرم در گام نخست باید با «زفانیا» از اندونزی مبارزه کند و در ادامه به مصاف برنده مبارزه تاجیکستان و ترکمنستان خواهد رفت.

حمیده عباسعلی هم در وزن ۶۸+ کیلوگرم در اولین دیدار با «خاکیمجنوا» از ازبکستان پیکار می‌کند و در صورت برتری به دیدار «پرشکا میتال» از اندونزی می‌رود. در کومیته تیمی هم، بانوان ایران با ازبکستان پیکار می‌کنند و در صورت برتری به دیدار برنده اردن و فیلیپین می‌رود.

در بخش مردان و در کاتای انفرادی ابوالفضل شهرجردی در گروه نخست با کاتاروهای نپال، ژاپن، هند، قطر، فلسطین، قرقیزستان، کویت، هنگ کنگ و قزاقستان همگروه است. ابوالفضل شهرجردی، میلاد فرازمهر و علی زند در کاتای تیمی نیز با کویت، هند، اندونزی، ژاپن و تاجیکستان همگروه شده‌اند.

رضا روشن در وزن ۵۵- کیلوگرم دور نخست استراحت دارد و سپس با برنده مبارزه هند و فیلیپین پیکار می‌کند. مجید حسن نیا در وزن ۶۰- کیلوگرم بعد از یک دور استراحت با برنده مبارزه قزاقستان و هند دیدار خواهد کرد. نام امیرمهدیزاده در وزن ۶۷- کیلوگرم در جدول نبود. مسئولان تیم ایران پیگیر موضوع هستند تا این اشتباه درست شود. بهمن عسگری در وزن ۷۵- کیلوگرم دور نخست «وانگ ژیائو» از چین را پیش رو دارد و سپس با «دانشکومار» از مالزی مبارزه خواهد کرد.

در وزن ۸۴- کیلوگرم ذبیح الله پورشیب» در گام نخست استراحت دارد و سپس به دیدار برنده ترکمنستان و قزاقستان می‌رود. سجاد گنج زاده هم در وزن ۸۴+ کیلوگرم ابتدا با «جانگ مین سو» از کره جنوبی مبارزه می‌کند و سپس با نماینده مالزی دیدار می‌کند. در کومیته تیمی هم ایران کار خود را دیدار برابر ترکمنستان آغاز می‌کند و سپس به مصاف قزاقستان می‌رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *