جمعه , ۳ اسفند ۱۳۹۷

کاراته کاهای ایران حریفان خود را شناختند

به گزارش “ورزش تایمز”، این دوره از مسابقات فردا جمعه با حضور ۲۹۳ کاراته کا از ۱۷ کشور به میرانی اردن در امان آغاز می شود و کاراته کاهای ایران رقبای خود را شناختند. بر همین اساس  نگین باقری در کاتای انفرادی بانوان دور نخست به مصاف «آدا وونگ»از کره جنوبی می رود و در صورت پیروزی با برنده هنگ کنگ و چین پیکار می کند. 

در کومیته انفرادی در  وزن ۵۰- کیلوگرم، سارا بهمنیار ابتدا به مصاف « سوکی جانا» از کویت می رود  و در صورت برتری با برنده اندونزی و قزاقستان خواهد رفت. طراوت خاکسار در وزن۵۵- کیلوگرم با «لانچ ترانگ» از ویتنام و در صورت برنده شدن با نفر پیروز دیدار کره و ژاپن پیکار می کند. 

شمیا آل سعدی در وزن ۶۱- کیلوگرم ابتدا به مصاف با «سامان مالی» از سری لانکا می رود و در صورت برتری به دیدار برنده تایلند و ویتنام خواهد رفت. در وزن ۶۸-کیلوگرم، مبینا کاویانی با «هدی جابر» از اردن و در صورت برتری با برنده فلسطین و ازبکستان پیکار می کند. حمیده عباسعلی هم در وزن ۶۸+ کیلوگرم با «دسینتا راکاوونی» از اندونزی و در صورت پیروزی با حریفی از هند دیدار می کند.

در کاتای تیمی، تیم کشورمان با ترکیب شادی جعفری، الناز تقی پور و نجمه قاضی زاده ابتدا با تیم سری لانکا و در صورت پیروزی با تیم مالزی مبارزه می کند. بانوان کشورمان در کومیته تیمی ابتدا به مصاف هند رفته و سپس با برنده چین تایپه و ماکائو مبارزه می کنند. ، پگاه زنگنه، حمیده عباسعلی، رزیتا علیپور و فاطمه چالاکی ترکیب تیم کشورمان را تشکیل می دهند.

در بخش مردان و در کاتای انفرادی، امیربهادر تدین ابتدا به مصاف «دلوس سانتوس» از کویت و در صورت پیروزی با کاتاروی هندی پیکار می کند. مجید حسن نیا در کومیته انفرادی و در وزن ۵۵- کیلوگرم در گام نخست به مصاف «لوک چئونگ» از هنگ کنگ می رود و در صورت پیروزی با نماینده مالزی مبارزه می کند.

امیرمهدیزاده در وزن ۶۰- کیلوگرم کار خود را از مبارزه با «یوگو کوزاکی» از ژاپن آغاز می کند و  در صورت برتری به مصاف نماینده اندونزی می رود. در وزن ۶۷-کیلوگرم، امیررضا میرزایی با «دوی گویین» از ویتنام و در صورت پیروزی با چین پیکار می کند. علی اصغرآسیابری در وزن ۷۵-کیلوگرم دور اول استراحت دارد و سپس با برنده کره و هنگ کنگ مبارزه می کند. در وزن ۸۴-کیلوگرم، مهدی خدابخشی با «شوان مجید» از عراق مبارزه می کند و در صورت پیروزی در مبارزه دوم به مصاف «ریوتارو آراگا» کاراته کای عنوان دار ژاپن خواهد رفت. صالح اباذری هم در وزن ۸۴+کیلوگرم بعد از یک دور استراحت به دیدار برنده قزاقستان و تایلند می رود.

در کاتای تیمی، تیم کشورمان با ترکیب ابوالفضل شهرجردی، میلاد دلیخون و علی زند پس از استراحت در دور اول، دور دوم با برنده سری لانکا و هند دیدار می کند. در کومیته تیمی هم ایران ابتدا با چین تایپه و در صورت پیروزی با تیم پاکستان دیدار خواهند کرد. ذبیح اله پورشیب، سجاد گنج زاده، بهمن عسگری، سامان حیدری، کیوان بابان، صالح اباذری و مهدی خدابخشی در ترکیب تیم کشورمان در کومیته تیمی حضور خواهند داشت. 

این دوره از مسابقات به مدت دو روز در اردن برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *