جمعه , ۴ مهر ۱۳۹۹

کاراته‌کاهای ۵ کشور در جام ایران زمین شرکت می کنند


به گزارش “ورزش تایمز”، با همکاری فدراسیون کاراته و موافقت شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان مسابقات کاراته جام ایران زمین همانند سالهای گذشته به عنوان باثبات ترین تورنمنت بین المللی کاراته طی روزهای ۳۰ آذر و اول دی ماه در تهران برگزار می شود.

این رقابتها با همت احمد صافی و حمایت تربیت بدنی دانشگاه آزاد برگزار می شود که برای حضور در این مسابقات تاکنون کشورهای ارمنستان، گرجستان، کره جنوبی، عراق و آذربایجان اعلام آمادگی کرده اند. از سوی کمیته برگزاری این مسابقات قهرمانانی از ازبکستان، ترکیه، اوکراین و ژاپن برای مبارزه روی تاتامی ایران زمین دعوت شده اند.

همچنین «هیتوشی کاسویا» بنیانگذار فدراسیون جهانی شوتوکان از کشور ژاپن به عنوان ناظر در این مسابقات در این رقابتها حضور خواهد داشت. ضمن اینکه قبل از آغاز این مسابقات سمنیار فنی با تدریس وی برگزار می شود. ضمن اینکه بعد از پایان مسابقات کمپ تمرینی با حضور کلیه شرکت کنندگان برپا خواهد شد.

طبق برنامه اعلام شده، ۳۰ آذرماه در روز نخست مسابقات رقابتهای رده های سنی و بخش بانوان برگزار می شود و اول دی‌ماه نیز کاراته کاهای رده سنی بزرگسالان به روی تاتامی می روند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *