یکشنبه , ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

کاتاروهای اعزامی به مسابقات جهانی معرفی شدند

به گزارش “ورزش تایمز”، این دوره از مسابقات در حاشیه روز نخست از دوازدهمین دوره رقابتهای بین المللی جام وحدت و دوستی در ارومیه و با قضاوت داوران ارشد فدراسیون جهانی و نظارت «خاویر اسکالانته» رئیس کمیته داوران فدراسیون جهانی  برگزار شد. صادق فرجی رئیس و محسن آشوری دبیر فدراسیون نیز در سالن حضور داشته و مسابقات را از نزدیک تماشا کردند. 

در کاتای انفرادی مردانمهران قربانعلی پور، علی زند، ابوالفضل شهرجردی، احمدرضا محمودی و بهمن جاه به رقابت پرداختند که در نهایت ابوالفضل شهرجردی در مجموع با سه دور مسابقه و مجموع ۶۵.۳ امتیاز رقبا را پشت سر گذاشت و جواز حضور در اسپانیا را کسب کرد. 

در بخش بانوان نیز نگین باقری، فاطمه صادقی، حدیثه جمال، مهسا افسانه و پریسا رحمانی به روی تاتامی رفتند که فاطمه صادقی هم در مجموع با ۶۴.۶ در جای نخست ایستاد و بلیط خود را برای سفر به مادرید از هم اکنون رزرو کرد. 

در کاتای تیم مردان سه تیم تهران، مرکزی و کرمان به صورت دوره ای به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم استان مرکزی با ترکیب ابوالفضل شهرجردی، علی زند و میلاد دلیخون با کسب بیشترین امتیاز به عنوان نماینده ایران در مسابقات جهانی انتخاب شد. 

در بخش تیمی بانوان نیز تیم تهران با ترکیب الناز تقی پور، نجمه قاضی زاده و شادی جعفری با امتیاز ۶۳.۲ به عنوان تیم نخست راهی مسابقات جهانی خواهند شد. 

بیست و چهارمین دوره رقابتهای کاراته قهرمانی جهان آبان ماه به میزبانی اسپانیا در مادرید برگزار خواهد شد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *