سه شنبه , ۲۵ دی ۱۳۹۷

پیروزی کومیته تیمی بانوان برابرسنگال/ مردان فردا مبارزه می کنند

به گزارش “ورزش تایمز”، در ادامه بیست و چهارمین دوره رقابتهای کاراته قهرمانی جهان تیم بانوان ایران در بخش کومیته تیمی در نخستین دیدار خود به مصاف سنگال رفت و این تیم را ۲ بر صفر شکست داد. 

در این دیدار پگاه زنگنه ۲ بر صفر پیروز از تاتامی خارج شد. رزیتا علیپور برابر رقیب به تساوی صفر بر صفر رسید و حمیده عباسعلی نیز با برتری ۲ بر صفر برابر حریف، سند پیروزی تیم ملی کشورمان را رقم زد. 

ادامه رقابتهای کومیته تیمی فردا جمعه برگزار خواهد شد و تیم کشورمان در دومین مبارزه به مصاف هلند خواهد رفته و در صورت برتری به مصاف برنده ژاپن و تونس خواهد رفت. 

تیم مردان هم که دور نخست استراحت داشت، در اولین دیدار خود فردا به مصاف ارمنستان می رود و در ادامه با برنده سنگال و پرتغال پیکار می کند. 

تیم ملی کاراته ایران با صعود سجاد گنج زاده و بهمن عسگری به دیدار نهایی شانس کسب دو مدال طلا، و توسط پورشیب، درفشی پور، سارا بهمنیار و تیم کاتای مردان شانس کسب چهار مدال برنز را دارد. 

ضمن اینکه تیم کاتای بانوان (شادی جعفری زاده، نجمه قاضی زاده و الناز تقی پور ) فاطمه صادقی و ابوالفضل شهرجردی در کاتای تیمی و انفرادی، حمیده عباسعلی، پگاه زنگنه، فاطمه چالاکی، امیر مهدیزاده و رزیتا علیپور هم در کومیته انفرادی از دور مسابقات حذف شده اند. 

این دوره از مسابقات سه شنبه ۱۵ آبان ماه با حضور ۱۱۱۷ کاراته کا از ۱۴۰ کشور به میزبانی اسپانیا در سالن «ویزینک» شهر مادرید آغاز شده وتا عصر یکشنبه ۲۰ آبان ماه ادامه خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *