جمعه , ۲ فروردین ۱۳۹۸

پایان کار کاراته کاهای جوان بایک نشان برنز، دوعنوان پنجمی و هفتمی

به گزارش “ورزش تایمز”، این دوره از مسابقات شنبه پنجم خردادماه با حضور ۱۸۵۰ کاراته کا از ۷۱ کشور جهان به میزبانی بلغارستان در صوفیه برگزار شد. تیم اعزامی کشورمان در این مسابقات موفق به کسب یک نشان برنز توسط محمد کاظمی شد. 

این کاراته کای قزوینی که در وزن ۷۶- کیلو گرم مبارزه می کرد، در دور اول «جاکوب ماتجکا» از جمهوری چک را ۴ بر صفر شکست داد و سپس با حساب ۲ بر یک از سد «آلین کنستانتین» از رومانی گذشت. 

کاظمی پور در دور سوم «تئودور رانچف» از بلغارستان را  ۲ بر ۱ از پیش برداشت و در گام‌ چهارم «کریستین ویلیامز» از هلند را شکست داد. وی در مبارزه پنجم با «ساچکوسکای» از بلاروس پس از تساوی صفر بر صفر، با رای داوران برنده از تاتامی خارج شد.این نماینده کشورمان در نیمه نهایی ۳ بر ۰ مغلوب ماکسیم گایورنسکای از روسیه شد و در دیدار رده بندی هم «ساکی یاما» ژاپنی را شکست داد و بر سکوی سوم لیگ جهانی بلغارستان ایستاد. 

در سایر اوزان، مبینا حیدری در وزن ۵۹- دختران با ۵ پیروزی و دو شکست به مقام پنجم دست یافت و علیرضا فرجی در وزن ۶۱- کیلو گرم نیز با چهار پیروزی و دو شکستهفتم شد.

دومین و آخرین مرحله از رقابتهای کسب سهمیه المپیک ۲۰۱۸ آرژانتین ۱۰ و ۱۱ تیرماه به میزبانی کرواسی برگزار خواهد شد. در این رقابتها نفراتی که موفق به کسب مدالهای طلا و نقره شوند، جواز سفر به بوینس آیرس را کسب خواهند کرد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *