جمعه , ۱۷ مرداد ۱۳۹۹

همه برای حل مشکل جودو کمک کنند/ مسائل شخصی اولویت نباشد

به گزارش “ورزش تایمز”، محمد درخشان در جریان مجمع سالیانه فدراسیون جودو ضمن بیان سخنان فوق گفت: دست به دست به هم دادیم تا مشکلاتی که در جودو ایران وجود دارد را مرتفع کنیم. من هم در حدی که در توان دارم در راه کمک خواهم کرد.

وی افزود: این موضوع نه مسئولیت بنده است و نه به خودم اجازه دخالت می‌دهم. اینها مسائل داخلی و اجرایی فدراسیون است که طبیعی است فدراسیون پیگیر آنهاست، اما در حوزه‌هایی بخصوص در بخش بین الملل تا آنجا که از دستم بربیاید با تمام وجو و خالصانه انجام خواهم داد.

مشاور عالی فدراسیون جودو ادامه داد: جودو ایران از نظر تعداد و سابقه پتانسیل بالایی دارد و تا اینجا با همت و تلاش شما در شهرستانها تا اینجای کار آمده است. جودو فعلی ایران حاصل دسترنج افراد زیادی است که ما وظیفه داریم مراقبت کنیم.

درخشان افزود: باید در این مسیر مسائل شخصی را در اولویت قرار ندهیم و پیشرفت جودو ایران باید سرلوحه کار قرار داشته باشد. بخصوص آنکه در بخش تعلیق باید همکاری و تشریک مساعی فدراسیون و سایر دستگاه‌های مسئول در ایران حل کنند. همانطور که گفتم تا آنجا که قدرت داشته باشیم ان‌شالله همکاری خواهیم داشت. من از کلمه کمک زیاد خوشم نمی‌آید، چرا که این وظیفه ماست.

وی در پایان خطاب به اعضای مجمع گفت: خوشحال شدم که یکبار دیگر شما را نزدیک دیدم، وقتی یاد تلاش شما در استان‌ها می افتم که با کمترین امکانات زحمات زیادی متحمل می‌شوید، خودم را مدیون زحمات شما می دانم. از فدراسیون جودو هم برای دعوت و برگزاری مراسم تجلیل تشکر می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *