سه شنبه , ۲۵ دی ۱۳۹۷

هامون درفشی پور به دیدار رده بندی رفت

به گزارش “ورزش تایمز”، در ادامه این رقابتها که در مادرید جریان دارد هامون درفشی پور در وزن ۶۷- کیلوگرم بعد از یک دور استراحت، کار خود را با برتری یک بر صفر مقابل «ریان اونیل» از کانادا آغاز کرد و سپس با رای داوران در «آلبرتو گالوز» از پاناما، «دیوید کوهن» از آلمان و ۲ بر یک «رافیض حسنوف » از آذربایجان را از پیش رو برداشت.

هامون در مبارزه نیمه نهایی به مصاف استوین داکوستا» از فرانسه رفت و در نهایت ۲ بر صفر بازنده شد و به دیدار رده بندی رفت. وی صبح شنبه برای کسب مدال برنز به روی تاتامی می رود. 

رزیتا علیپور  نماینده جودو ایران در وزن ۶۱- کیلوگرم کار خود را با برتری ۶ بر یک مقابل «فریدا آبیوآ» از آذربایجان آغاز کرد و در ادامه ۳ بر یک «نلی دی وس» از بلژیک، ۲ بر یک «بارنو میرزایوا» از ازبکستان و یک بر صفر «آنجلا زاگومی» از دانمارک را شکست داد و در ادامه ۳ بر صفر نتیجه را به « ژائویان ین» از چین واگذار کرد و رو به گروه شانس مجدد رفت. 

در مسابقات امروز بهمن عسگری در وزن ۷۵- کیلوگرم با برتری مقابل«ویلیام انگمن» از سوئد، «لی فالی» از چین، «یرمک آینازورف» از قزاقستان، «عبدالرحمان سنه» از سنگال، «کن نیشی مورا» از ژاپن و «بسلان میزوف» از روسیه راهی مبارزه پایانی شد تا عصر شنبه برای کسب مدال طلا به دیدار نماینده ایتالیا برود. 

فاطمه چالاکی در وزن ۵۵- کیلوگرم دور نخست برابر «ایرنا شاریخینا» از بلاروس ۵ بر صفر بازنده شد. وی برای ادامه کار باید منتظر حضور رقیب بلاروسی به دیدار نهایی باشد.

در ادامه مسابقات امروز سارا بهمنیار در وزن ۵۰- کیلوگرم و امیرمهدیزاده در وزن ۶۰- کیلوگرم  به روی تاتامی می روند. 

سه شنبه ۱۵ آبان ماه در روز نخست این مسابقات سجاد گنج زاده در وزن ۸۴+ کیلوگرم به دیدار نهایی راه یافت. ذبیح الله پورشیب در وزن ۸۴- کیلوگرم راهی مبارزه رده بندی شد. حمیده عباسعلی، پگاه زنگنه، ابوالفضل شهرجردی و فاطمه صادقی هم از دور مسابقات کنار رفتند.

این دوره از مسابقات سه شنبه ۱۵ آبان ماه با حضور ۱۱۱۷ کاراته کا از ۱۴۰ کشور به میزبانی اسپانیا در سالن «ویزینک» شهر مادرید آغاز شده وتا عصر یکشنبه ۲۰ آبان ماه ادامه خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *