چهارشنبه , ۲۲ آبان ۱۳۹۸

میرهاشم حسینی موفق به کسب مدال طلا شد/برنامه روز دوم

به گزارش “ورزش تایمز”، در ادامه رقابتهای تکواندو در این دوره از بازیها که در ناپل ایتالیا جریان دارد، امروز سه شنبه ۱۸ تیرماه تکواندوکاران در اوزان ۶۸- و ۸۰- کیلوگرم مردان و ۵۷- کیلوگرم زنان به میدان رفتند که تیم کشورمان موفق به کسب یک نشان طلا شد.

میرهاشم حسینی در وزن ۶۸- کیلوگرم پس از یک‌دور استراحت، در گام نخست «آچیتخو» از مغولستان را ۳۰ بر ۸ قبل ا) پایان راند دوم شکست داد و سپس «چیاهسین هو» از چین تایپه را ۲۵ بر ۱۱ از پیش‌رو برداشت. وی در ادامه «دنی آندرون» از کرواسی را ۲۹ بر ۴ و در پایان راند دوم شکست داد و در مرحله نیمه‌نهایی برابر ۳۳ بر ۱۷ بر «کیونگ دئوک کیم» از کره‌جنوبی به پیروزی رسید و در مبارزه پایانی هم «سی محمد کتبی» از بلژیک را ۲۰ بر ۳) شکست داد و به نشان طلا دست پیدا کرد.

مهران برخورداری نماینده وزن ۸۰- کیلوگرم در اولین دیدار و راند طلایی برابر «وی تینگ لیو» از چین تایپه نتیجه را واگذار کرد و از دور رقابت‌ها کنار رفت. ضمن اینکه زهرا شیدایی با شکست ۹ بر۸ مقابل «یوجین کیم» از کره‌جنوبی باخت و در یک قدمی کسب مدال از گردونه خارج شد.

برنامه روز دوم مبارزات تکواندو

فردا پنجشنبه در ادامه این رقابتها پیکارهای اوزان ۵۸- کیلوگرم مردان و ۴۹- و ۶۷- کیلوگرم زنان پیگیری می‌شود و آرمین هادی‌پور تنها نماینده کشورمان در روز دوم این رقابت‌ها است. وی پس از یک دور استراحت در نخستین گام با برنده مبارزه ترکیه و چین تایپه دیدار خواهد کرد و پس از آن نیز به مصاف یکی از نمایندگان عربستان و ازبکستان میرود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *