یکشنبه , ۲۱ بهمن ۱۳۹۷

میرهاشم حسینی صاحب مدال نقره شد/ برنامه روز دوم

به گزارش خبرنگارمهر، سومین مرحله از رقابتهای گرندپری در سال ۲۰۱۸ صبح امروز با حضور ۵۲۶ تکواندوکار از ۶۳ کشور به میزبانی چین تایپه در شهر «تائویان» آغاز شد. در روز نخست تیم کشورمان سه نماینده داشت که حاصل تلاش آنها یک نقره میرهاشم حسینی در وزن ۶۸- کیلوگرم بود. 

وی دور نخست با نتیجه ۱۶ بر۹ مقابل «ولادیمیر دالاکلیو» از بلغارستان به پیروزی دست یافت و سپس «جواد آچاب» قهرمان جهان از بلژیک را ۲۳ بر ۶ و «کریستین مسینیش» از انگلستان را ۲۳ بر ۱۳ شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. حسینی در این مرحله ۶ بر ۳  «یو جن هوانگ» از چین تایپه را شکست داد و به دیدار نهایی راه پیدا کرد. 

تکواندوکار شایسته کشورمان در این مرحله به مصاف «دای هون لی» قهرمان بازیهای آسیایی، المپیک و نفر اول رنکنیگ جهانی رفت و با قبول شکست ۱۳ بر ۹ به نشان نقره دست پیدا کرد. 

ابوالفضل یعقوبی دیگر نماینده ایران در این وزن بعد از برتری مقابل «سیدهارتها بات» از کانادا و «لوره برسیس» از کرواسی، در امتیاز طلایی و راند چهارم به «ایدوال پونتس» از برزیل واگذار کرد و از دور رقابتها کنار رفت. 

سجاد مردانی تکواندوکار وزن ۸۰+ کیلوگرم کشورمان نیز بعد از یک دور  استراحت، ۸ بر ۷ نتیجه را به «امره اتسلی» از ترکیه واگذار کرد و حذف شد. 

برنامه روز دوم مسابقات تکواندو گرندپری 

فردا پنجشنبه ۲۹ شهریورماه در روز دوم این رقابتها، مبارزات وزن ۵۸- کیلوگرم گروه مردان پیگیری می‌شود. آرمین هادی‌پور نماینده ایران در این وزن است. 

هادی‌پور نماینده وزن اولی تکواندو کشورمان ابتدا با «آنتونیو فلسا» از ایتالیا مبارزه می‌کند و پس از آن به مصاف برنده دیدار کره‌جنوبی و اوکراین خواهد رفت.

سومین دوره مسابقات جودو گرندپری تا روز جمعه در چین تایپه جریان خواهد داشت. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *