سه شنبه , ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

میراسماعیلی: سال آینده سال آشتی ملی در جودو خواهد بود

به گزارش “ورزش تایمز”، این مراسم با حضور جمعی از پیشکسوتان، قهرمانان، مربیان، داوران، عمادی و رستگار برگزار شد. افشین داوری که از سوی وزارت ورزش مأموریت داشت مراسم معارفه را برگزار کند با تبریک تولد حضرت علی (ع) گفت: به جامعه جودو تبریک می گویم که چنین اتفاق خوبی برای جامعه جودو افتاد. در یک ماه اخیر مجامع بسیار زیادی برگزار شد به مدیریت داورزنی انجام شد و خروجی خوبی برای ورزش کشور داشت.

وی ادامه داد: امروز شاهد آن هستیم که فردی برجسته در ورزش جودو این مسئولیت را برعهده گرفته است. به عنوان اولین نفری که برابر نماینده رژیم اشغالگر قدس از تمام زحمات گذشت مدال نگرفت و فرهنگ اسلامی را سرپا نگه داشت. امیدوارم آرش میراسماعیلی با توجه به کسوت پهلوانی بتواند مدیریت خوب و سازنده ای در جودو داشته باشد.

اسبقیان ادامه داد: جا دارد یاد کنیم از همه رؤسای قبلی فدراسیون بخصوص محمد درخشان که دوران خوبی داشتند و نتایج خوبی کسب کردند. با توجه به شناختی که از ایشان داریم امیدواریم از میراسماعیلی حمایت کند. با حضور این دوستان اتاق فکر قوی برای ساختن جودو تشکیل شود و از پتانسیل جودو خوب استفاده کنیم و بدون شک مجمع انتخاب بسیار خوبی داشت.

آرش میراسماعیلی نیز در این مراسم گفت: از اعضای مجمع تشکر می‌کنم که به من اعتماد کردند. قول می‌دهم مانند دوران قهرمانی تلاش کنم تا جودو به شرایط مطلوب برسد. وظیفه ام سنگین شده اما امیدوارم به بهترین شکل بتوانم خدمت کنم.

وی به کنار گذاشتن کدورت‌ها با مسئولان و اهالی جودو اشاره کرد و گفت: اختلاف سلیقه‌هایی که وجود داشت را کنار گذاشتیم و می‌خواهیم سال آینده را به نام آشتی ملی در جودو بگذاریم و تلاش کنیم همه با هم این رشته به جایگاه اصلی اش برسد.

میراسماعیلی ادامه داد: انتخابات تمام شده و همه کنار هم هستیم برد و باخت نداریم همه ما یک خانواده هستیم یک روز رستگار بود و یک روز امینی و رضوی و درخشان که اکنون من جایگزین شدم.

وی در مورد اهدافش در فدراسیون نیز گفت: کسب مدال در المپیک موفقیت بزرگی برای جودو خواهد بود که امیدوارم با جودوکاران خوبی که داریم به این مهم دست پیدا کنیم. من خدمتکار جودو هستم و از همه می‌خواهم کنارم باشند و کمک کنند.

رستگار رئیس پیشین فدراسیون جودو هم با تبریک ایام مبارک تولد حضرت علی و سال نو اظهار داشت: اعضای جامعه ورزش یک خانواده هستند، آن چیزی که یک خانواده را پایدار را حفظ می‌کند همان بنیان خانواده است که اصالت دارد و در جودوی یابد این را حفظ کنیم و ما باید در فصل جدید جودو همکاری کنند. ظرفیت اعضای خانواده جودو زیاد است که شاید برخی‌ها نتوانند استفاده کنند و باید به میراسماعیلی به عنوان یک قهرمان پرآوازه جودو جهان فرصت داده شود تا برنامه‌های
خود را اجرا کند.

عمادی سرپرست فدراسیون جودو هم گفت: آرزوی من در این مدت سه ماه وفاق و همدلی و استفاده از خرد جمعی در این خانواده بزرگ بود، انتخاب شایسته ای صورت گرفت و امیدوارم چهار سال دیگر که اینجا مع می شویم شاهد افتخارات بزرگی باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *