جمعه , ۱۷ مرداد ۱۳۹۹

میراسماعیلی: دنبال تاسیس خانه جودو هستیم/ نیاز به سالن داریم

به گزارش “ورزش تایمز”، مجمع عمومی سالیانه فدراسیون جودو از ساعت ۱۰ صبح امروز به ریاست مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک آغاز شد.

در ابتدای جلسه آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو ضمن تشریح فعالیت های انجام شده این فدراسیون در بخش هایی آموزشی، پرداخت حقوق قهرمانان و قهرمانی را ارایه نمود.

وی همچنین گزارشی از روند پرونده جودو ایران در دادگاه CAS  برای اطلاع اعضای مجمع بیان و از وزارت ورزش خواستار حمایت بیشتر شد.

رئیس فدراسیون جودو ادامه داد: سالن شهید افراسیابی به عنوان یک پایگاه مهم آموزشی بود که روزانه ۴۰۰ تا ۹۰۰ نفر در کلاس های آن حضور داشتند که از جودو گرفته شد در توافقی که با شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی داشتیم قرار شد سالن شماره دو خانه کشتی در اختیار ما قرار گیرد که انجام نشده است.  امیدواریم سالنی برای تاسیس خانه جودو در اختیار ما برای گسترش برنامه های آموزشی قرار گیرد.

طاهریان نماینده کمیته ملی المپیک در صحبت های خود در مجمع امروز، خواستار اعتبار بیشتر به بخش بانوان شد و اظهار داشت: بخش های مالی در جودو به صورت تفکیک در مورد بانوان و آقایان ارائه شده و با شناختی که از جودو و میراسماعیلی دارم می دانم اهمیت خاصی به جودو بانوان داده است. امیدوارم برای استان‌هایی که در این بخش اهتمام بیشتری دارند، اعتبار ویژه در نظر گرفته شود.

ادامه دارد…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *