جمعه , ۱۳ تیر ۱۳۹۹

ملی پوشان تکواندو به اردو نمی‌روند/ المپیکی‌ها آموزش می‌دهند

به گزارش “ورزش تایمز”، بر اساس جلسه‌ای که ماه گذشته کادر فنی تیم‌های ملی با رئیس فدراسیون داشت و پس از اظهارنظر فریبرز عسگری سرمربی تیم ملی مبنی بر تشکیل اردوی تیم ملی از ۱۷ خردادماه (امروز)، قرار بود ملی پوشان تمرینات آماده سازی خود را آغاز کنند.

اما تلاش مسئولان فدراسیون برای اخذ مجوزهای لازم از ستاد کرونا به نتیجه نرسید تا ملی پوشان همچنان در شهرهای خود تمرینات آماده سازی را پیگیری نمایند.

فریبرز عسگری سرمربی تیم ملی در این رابطه به “ورزش تایمز” گفت: من اعتقاد دارم در شرایط فعلی حضور در اردوی تیم ملی خیلی بیشتر از حضور در شهرهای محل سکونت می‌تواند امنیت تکواندوکاران را تأمین کند. چرا که با اوج گیری سفرها و بروز موج دوم شیوع کرونا، ملی پوشان بیشتر در معرض خطر هستند.

وی افزود: نکته مهم دیگر اینکه برگزار نشدن اردو و ادامه تمرینات انفرادی، باعث بروز مشکلات عصبی برای تکواندوکاران شده است. از مسئولان وزارت ورزش درخواست دارم اجازه دهند با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی بتوانیم اردوها را آغاز کنیم. ادامه این روند باعث آسیب بیشتر ملی پوشان می‌شود که جمع کردن آن، کار سختی خواهد بود.

به گزارش “ورزش تایمز”، نکته مهم دیگری که در همین شرایط کرونا و صادر نشدن مجوز فعالیت تکواندوکاران در بخش مبارزه سئوال برانگیز است، آموزش مبارزه توسط المپیکی هاست.

این روزها المپیکی‌ها در صفحات مجازی برای جذب شاگرد تبلیغ می‌کنند. شاید بتوان تا حدود زیادی حق را به آنها داد، ولی ادامه این روند بدون شک مشکلات جبران ناپذیری را به دنبال خواهد داشت و مسئولان فدراسیون باید در این رابطه ورود کرده و مانع از بروز اتفاقات آتی شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *