دوشنبه , ۱۱ مرداد ۱۴۰۰

ملی پوشان تکواندو ایران بدرقه شدند

به گزارش “ورزش تایمز” به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مراسم بدرقه ملی پوشان اعزامی به سی و دومین دوره بازی های المپیک توکیو با حضور پدر، مادر و همسر بزرگوار قهرمان ماندگار شهید وحید زمانی نیا، سید محمد پولادگر رییس فدراسیون تکواندو، مجید نیری دبیر فدراسیون، زهرا سروی نایب رییس بانوان، آرش فرهادیان رییس سازمان تیم‌های ملی، فاطمه جلالی رییس کمیته فرهنگی، کادرفنی و هوگوپوشان در کنار مزار شهید گمنام آرمیده در فدراسیون تکواندو برگزار شد.

در این مراسم هوگوپوشان کشورمان ضمن تجدید میثاق با شهید گمنام، پلاک های مزین به نام شهدای تکواندوی کشور را دریافت کردند.

آرمین هادی پور در وزن ۵۸- کیلوگرم، میرهاشم حسینی در وزن ۶۸- کیلوگرم و ناهید کیانی در وزن ۵۷- کیلوگرم نمایندگان تکواندو ایران در بازی های المپیک توکیو هستند که شنبه – ۲۶ تیرماه ایران را به مقصد ژاپن ترک می کنند.

هدایت مردان ملی پوش برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و وحید عبداللهی به عنوان مربی است؛ مهرو کمرانی نیز سرمربیگری دختر المپین تکواندو کشورمان را در المپیک توکیو بر عهده دارد.

تیم ملی تکواندو ایران با ترکیب امیرمحمد بخشی، عرفان ناظمی، کیمیا همتی و ملیکا میرحسینی نیز در مسابقات تیمی المپیک توکیو حضور پیدا می کند.

هدایت این نفرات برعهده سیدنعمت خلیفه به عنوان سرمربی است.

مسابقات تکواندو در سی و دومین دوره بازی‌های المپیک توکیو، از دوم تا پنجم مردادماه ۱۴۰۰ در سالن “ماکوهاری مسه” برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *