جمعه , ۴ مهر ۱۳۹۹

مردانی برای مدال برنز تلاش می کند/ شکت دوباره برابر رقیب کره ای


به گزارش “ورزش تایمز”، مرحله نهایی رقابتهای گرندپری در سال ۲۰۱۷ با حضور ۱۰۶ تکواندوکار برتر دنیا در چهار وزن المپیکی در ساحل عاج و شهر «آبیجان» جریان دارد. تیم کشورمان در این دوره از مسابقات چهار نماینده داشت که  تا اینجای کار تنها فرزان عاشورزاده موفق به کسب مدال نقره شده است.

مردانی امروز یکشنبه ۱۳ آذرماه کار خود را پیروزی ۲۲ بر ۷ مقابل «مبار دیای» فرانسوی در وزن ۸۰+ کیلوگرم آغاز کرد. .وی در ادامه ۹ بر ۷ برابر «دیمیتری شوکین» از ازبکستان دارنده مدال طلای ۲۰۱۵ جهان و ۲۰۱۶ آسیا را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. مردانی برای رسیدن به دیدار نهایی «کیودون این» از کره جنوبی را پیش رو داشت که در این مرحله با قبول شکست ۱۲ بر ۷ به دیدار رده بندی رفت تا برای کسب مدال برنز تلاش کند.

مردانی در رقابتهای گرندپری منچستر در مهرماه گذشته برابر «کیودون این» در امتیاز طلایی بازنده و برنز گرفته بود. این کره ای دوبار مقابل احمد محمدی در رقابتهای آزاد کره با نتیجه ۱۱ بر ۹ و امید عمیدی در یونیورسیاد ۲۰۱۵ یک بر صفر مبارزه را بازنده ترک کرده بود.

 آرمین هادی پور  در وزن ۵۸- کیلوگرم و ابوالفضل یعقوبی هم در وزن ۶۸- کیلوگرم با شکست برابر رقبای خود از دور مسابقات حذف شده بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *