پنجشنبه , ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

مراسم افتتاحیه با حضور جودوکاران ایران برگزار شد

به گزارش “ورزش تایمز”، این دوره از مسابقات با حضور ۱۹۵ جودوکار از ۲۹ کشور صبح امروز به میزبانی قرقیزستان و با برگزاری مبارزات اوزان ۶۰- و ۶۶- مردان به همراه اوزان ۴۸-، ۵۲- و ۵۷- کیلوگرم زنان آغاز شد که تیم کشورمان در روز نخست نماینده‌ای نداشت.

مراسم افتتاحیه این دوره از مسابقات عصر امروز سه شنبه ۱۷ فروردین ماه با حضور «عبید الانزی» ریٔیس اتحادیه جودو آسیا و رؤسای فدراسیون حاضر در این رقابت‌ها آغاز شد. «آرتن نوویکوف» معاون نخست وزیر کشور قرقیزستان و ریٔیس کمیته ملی المپیک این کشور و «سلامت ارگشوف» از دیگر مقامات دولتی از دیگر حاضرین در مراسم بودند.

در ابتدای مراسم معاون نخست وزیر کشور قرقیزستان ضمن خوش آمد گویی به حاضرین در این دوره از مسابقات، میزبانی رقابتهای فوق را افتخاری بزرگ برای کشور قرقیزستان دانست و ابراز امیدواری کرد که مسابقات بزرگ دیگر جودو در این کشور برگزار شود.

در ادامه رئیس اتحادیه جودو آسیا برای دقایقی سخنرانی کرد و از میزبانی کشور قرقیزستان تقدیر و تشکر کرد. در پایان نیز رئیس فدراسیون جودو قرقیزستان ضمن تشکر از ریاست اتحادیه جودو آسیا بابت اهدای میزبانی این دوره از مسابقات به کلیه حاضرین خیر مقدم گفت.
،
آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو، مصطفی کریمی مدیر سازمان تیم‌های ملی، مهدی ذاکری مربی تیم ملی در مراسم افتتاحیه مسابقات حضور پیدا کرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *