پنجشنبه , ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

محجوب و صفویه نمایندگان ایران در روز پایانی


به گزارش “ورزش تایمز”، رقابتهای گرندپری هلند که روز جمعه با حضور ۲۲۹ جودوکار از ۴۲ کشور در ورزشگاه «زیودرپارک» روتردام آغاز شده بود فردا یکشنبه ۲۸ آبان ماه با برگزاری مبارزات اوزان ۹۰-، ۱۰۰- و ۱۰۰+ کیلوگرم به پایان می رسد که رامین صفویه و جواد محجوب در دو وزن پایانی به روی تاتامی می روند. 

در وزن ۱۰۰- کیلوگرم ۱۴ جودوکار حضور دارند که «میشل کرول» رنکنیگ یک دنیا به عنوان بخت نخست کسب مدال طلا به روی تاتامی خواهد رفت. رامین صفویه با رنکنیک ۲۰۴  دور نخست باید با «دانیل دیچوف» از بلغارستان را رنکنیگ ۱۰۹ مبارزه کرده و در صورت برتری به دیدار «کرول» خواهد رفت.

اما در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم که ۱۲ جودوکار حضور دارند، هیچکدام از نفرات اول تا ۲۲ رنکنیگ حضور ندارند و جواد محجوب بعد از نزدیک نزدیک به یکسال دوری از تیم ملی در اولین دیدار خود به مصاف «سیون هیلنی» از آلمان می رود و در صورت برتری«روی میر» از کشور میزبان را پیش رو دارد. 

جودوکاران سنگین وزن دنیا هفته گذشته در رقابتهای جهانی وزن آزاد در کشور مجارستان حضور داشتند و در رقابتهای هلند بهترین های دنیا غیبت دارند. ضمن اینکه محجوب برای اولین بار در وزن ۱۰۰-+ کیلوگرم به میدان می روند و در این وزن رنکینگ ندارد. 

برای تیم اعزامی کشورمان سعید ملایی موفق به کسب مدال برنز شده، محمدرشنونژاد، قاسم نوری زاده و مهدی فتحی پور هم در این مسابقات بودند که توفیقی در کسب مدال نداشتند. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *