جمعه , ۲۶ دی ۱۳۹۹

مبارزه ۱۰ تیم در لیگ برتر تکواندو/ تاریخ برگزاری لیگ مشخص شد

به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، با اعلام سازمان لیگ، مسابقات لیگ تکواندو از ۴ دی ماه کار خود را آغاز می‌کند که شیوه نامه برگزاری رقابت‌ها اعلام شد. بر این اساس در این شیوه نامه تاریخ دقیق رقابتهای لیگ در رده‌های سنی مختلف و در دو گروه مردان و زنان مشخص شد.

طبق این شیوه نامه نوزدهمین دوره لیگ برتر تکواندو «جام خلیج فارس» با حضور ۱۰ تیم در دو گروه A و B و طی روزهای ۴ و ۵ دی ماه و ۱۱ و ۱۲ دی ماه برگزار می‌شود. مرحله نهایی نیز روز ۱۷ بهمن ماه پیگیری می‌شود.

بیست و ششمین دوره مسابقات لیگ دسته یک «جام نقش جهان» با حضور ۴ تیم روز ۱۹ دی ماه انجام خواهد شد. مرحله نخست بیست و سومین دوره رقابت‌های لیگ نوجوانان پسر «جام آینده سازان المپیک» با حضور ۱۱ تیم در سه گروه A، B و C در روزهای ۲۵ و ۲۶ دی ماه پیگیری می‌شود. مرحله نهایی رقابت‌ها نیز روز ۱۶ بهمن‌ماه است.

شانزدهمین دوره مسابقات لیگ بانوان «جام کوثر» با رقابت ۴ تیم روز ۳ بهمن‌ماه برگزار خواهد شد. مرحله نخست یازدهمین دوره رقابت‌های لیگ نوجوانان دختر «جام آینده سازان المپیک» نیز با حضور ۷ تیم در دو گروه A و B و طی روزهای ۹ و ۱۰ بهمن ماه انجام می‌شود و مرحله نهایی نیز روز یکم اسفندماه است.

تاریخ‌های اعلام شده در تمامی مسابقات فوق در صورت توقف لیگ‌های ورزشی در کشور (با توجه به شرایط کنونی) از سوی واحدهای مربوطه، قابل تغییر می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *