شنبه , ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

لیگ تکواندو جذابیت های خاص خود را دارد/حاشیه سازی ممنوع

کاظم نیک سرشت با بیان مطلب فوق به “ورزش تایمز” افزود: هفته اول لیگ بانوان جام کوثر با دو پیروزی خوب برای فتح صدر البرز به پایان رسید و از سوی کمیته فنی عنوان فنی ترین تکواندوکار و بهترین مربی نیز به نمایندگان تیم ما تعلق گرفت. ان شا الله باید همین روند در در ادامه مسابقات نیز حفظ کرده و به اهدافی که ترسیم کرده ایم دست پیدا کنیم. 

وی ادامه داد، این باشگاه تلفیقی از  تکواندوکاران باتجربه و با آتیه است و کادر فنی  جوان، باهوش و باتجربه در کنار هم فعالیت می‌کنند. البته باید شاکر خداوند باشیم که دیگر باشگاه ها در جذب تکواندوکاران با ما همکاری کردند و باید از همه مربیانی که با زحمت و مشقت فراوان باعث رشد و توسعه این تکواندوکاران شدند تشکر کنم. ان شاالله بتوانیم از امانت این مربیان و زحمتکشان بدرستی حفاظت کرده و گامی در جهت رشد و ارتقا سطح کیفی آنها برداریم.

مدیر اجرایی باشگاه فرهنگی ورزشی فتح صدر البرز در خصوص جذب ملیکا میرحسینی و مهسا کیا دلیری هم گفت: این دو تکواندوکار به دلیل اینکه قرارداد یکساله با تیم قبلی خود داشتند و این موضوع را ذیل قرارداد در محل سازمان لیگ فدراسیون قید نمودند. ولی چون در سایت فدراسیون تکواندو قراردادها دوساله ثبت می‌گردد، برخی ابهامات رو ایجاد کرد. باتوجه به نظر  تکواندوکاران، مستندات موجود و همچنین صحبت با دوستان در فدراسیون و باشگاه کن ان شالله طی یکی دو روز آینده این مشکل حل خواهد شد و این دو تکواندوکار که از سرمایه های ملی می‌باشند، بتواند به تیم ما ملحق و در کنار دیگر تکواندوکاران کار خود را در لیگ پیگیری کنند.

نیک سرشت در خصوص برخی نقل قول ها و شایعات در خصوص عدم همکاری سرپرست باشگاه کن با باشگاه فتح صدر البرزگفت: من هم این دست مسائل را شنیده ام، همانطور که عنوان شد، شایعات وهرگز به این مسائل سطح پایین توجه نداشته و ندارم و بها نمی‌دهم چرا که سرپرست کن را به خوبی می‌شناسم،ایشان از دوستان من است و در چند وقت گذشته باهم تلفنی صحبتهای خوبی در خصوص رفع این مشکل داشتیم. این گونه فضاسازی ها در هر سطح و فضایی وجود دارد ولی ما وارد این دست مسائل نخواهیم شد. 

وی ادامه داد: اینقدر باتجربه هستیم که درگیر این دست مسائل نشویم، ضمن اینکه با خصوصیات بارزی از وی سراغ دارم هرگز فردی مغرض نیست. به همین دلیل به دوستانی که بهرحال این گونه فضاهای غیرمتعارف را طراحی می‌کنند توصیه می کنم که به جای ورود به این دست مسائل از لیگ مبارزه سرمایه های تکواندو لذت ببرند.  باشگاهها هزینه می‌کنند که این جوانان رشد و تعالی اخلاق، فرهنگی و فنی داشته باشند، تمام هدف ما همین هست و همه ما در کنار هم همین منویات را دنبال می‌کنیم، پس این نقل و قول هارو به صراحت رد می کنم. این امر در تمام باشگاهها طبیعی است برای جذب بازیکن تلاش می‌کنند و این اتفاق از  شیرینی و جذابیت آن  می باشد.

مدیر اجرایی تیم فتح صدر البرز  با اشاره به نحوه انعقاد قرارداد با تکواندوکاران اظهار داشت: ما پس از مذاکرات و توافق نسبت به زمان و مبلغ قرارداد، تمام موارد را شفاف، روشن و مشخص بین باشگاه و تمام تکواندوکاران لحاظ کرده ایم، در مراسمی که چند روز گذشته در سالن اجتماعات اداره کل ارشاد اسلامی استان البرز در حضور مسئولین و مدیران کل استانی و باشگاه به مناسبت رونمایی از لوگو باشگاه برقرار گردید، ابلاغ تک تک افراد تیم بصورت قاب شده تقدیم قهرمانان گردید. در ابتدای تنظیم قراردادها که درست ۳ ماه گذشته انجام گردید، باشگاه حدود ۳۰ درصد مبلغ قرارداد ها را پرداخت کردیم. سالن تمرین اختصاصی به  همراه خوابگاه مناسب با کلیه امکانات رفاهی تا تشکیل اردوی شبانه روزی برای آمادگی بیشتر تیم تهیه و برقرار گردید.

نیک سرشت در پایان گفت: تمامی تکواندوکاران ما به قراردادی که با مابسته اند، دسترسی دارند و کاملا از شرح و وظایف خود نسبت به باشگاه و باشگاه نسبت به قهرمانان واقف هستند، ما تلاش می‌کنیم در یک فضای رقابتی سالم و دوستانه در مسابقات نتیجه مطلوب رو کسب کنیم. سال آینده فعالیت این باشگاه در بخش تکواندو برجسته تر میشود، جا دارد از دوست و برادر عزیزم مصطفی شریفی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل، محمد براتی، فاطمه نور ملکی سرمربی تیم که واقعا برای این بچه‌ها تا این لحظه سنگ تمام گذاشته، تشکر و قدردانی کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *