یکشنبه , ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

لیگ برتر تکواندو با برتری مدعیان آغاز شد

به گزارش “ورزش تایمز”، این رقابتها با حضور ۹ تیم امروز دوشنبه ۱۵ مهرماه با انجام هشت بازی از هفته های اول و دوم در سالن خانه تکواندو آغاز شد. در مبارزات این هفته شش تکواندوکار ملی پوش اعزامی به مرحله سوم رقابتهای گرندپری در صوفیفه بلغارستان تیم های خود را همراهی نکردند. امیرمحمد بخشی و عرفان ناظمی دو عضو دیگری تیم ملی نیز در حضور کادر فنی تیم ملی در غالب تیم های کن و دانشگاه به میدان رفتند و رقبای خود را پشت سر گذاشتند.

از سوی دیگر مدعیان کسب عنوان قهرمانی از همین هفته نخست پرقدرت ظاهر شدند و رقبای خود را اختلاف زیاد از پیش رو برداشتند. شهرداری ورامین که بیشترین ملی پوش را در اختیار دارد و مدعی جدی تکرار عنوان قهرمانی است این هفته در تنها بازی خود یزدان را ۶ بر ۲ از پیش رو برداشت. حسین لطفی، محمد حسن پلنگ افکن، پوریا عرفانیان، ابوالفضل قشقایی، سینا بهرامی و مهدی عابدینی شش تکواندوکار پیروز ورامینی ها بودند. علی قلی پور و امیررضا نیک سیرت نیز برای یزدان دو پیروزی کسب کردند. 

در جدول رده بندی در پایان بازیهای هفته دوم دانشگاه آزاد، کن و پاس قوامین با شش امتیاز و تفاضل متفاوت رتبه های اول تا سوم جدول را قرار گرفتند. شهرداری ورامین با یک بازی و هفت امتیاز خانه چهارم را در اختیار دارند. 

نتایج کامل هفته نخست:

* کن ۶ – فرمانیه ۲

*دانشگاه آزاد ۷– پالایش نفت آبادان یک

*پاس قوامین ۶ – کانون تکواندوکاران مهاجر ۲

* شهرداری ورامین ۶ – باشگاه یزدان ۲ 

نتایج کامل هفته دوم:

*کن  ۷ – شرکت پالایش نفت آبادان یک 

*دانشگاه اسلامی ۷ –  کانون تکواندوکاران مهاجر یک

*پاس قوامین۵- تیم صنعت مس کرمان ۳

* باشگاه یزدان ۵ – تیم فرمانیه ۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *