جمعه , ۳۰ آبان ۱۳۹۹

فرصت یک ماهه برای توافق روسای جودوی ایران و جهان

به گزارش “ورزش تایمز”، آرش میر اسماعیلی بعد از ظهر امروز در حاشیه مجمع انتخابات هیئت جودو خوزستان، با بیان اینکه دادگاه جهانی حکمیت شهریورماه برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در این یک ماه نیز مذاکرات فراوانی گرفت اما فدراسیون جهانی یک شرط مغایر با منشور المپیک و اساس‌نامه عنوان کرد و روی این قضیه مُصر ماند و ما نیز حقیقتاً این شرط را مغایر با اساس‌نامه دانستیم.

وی با بیان اینکه با پایان فرصت یک ماهه منتظر رأی دادگاه هستیم، افزود: امید می‌رود که شرایطی پیش بیاید که جمعیت ۹۰ هزار نفری جامعه جودوی ایران، فدای یک ورزشکار نشود و امید است رأی صادره برای کشور ما عادلانه باشد.

رئیس فدراسیون جودو ادامه داد: از شهریورماه سال گذشته که این تعلیق بر ما حاکم شد، تلاش کردیم از این تهدید به عنوان یک فرصت استفاده کنیم و سعی داشتیم جامعه جودو را در بحث همگانی و افزایش جمعیت پیش ببریم و باورم این است که در این زمینه موفق عمل کردیم.

میر اسماعیلی با بیان اینکه هنوز در زمینه برگزاری لیگ جودو ایران تصمیم‌گیری نکردیم، اظهار کرد: قصد داریم اسفندماه امسال مسابقات کاتا را در بخش آقایان و بانوان به صورت آنلاین برگزار کنیم و به دنبال برگزاری لیگ جودو پس از فراهم شدن شرایط در اسفندماه نیز هستیم.

وی با تبریک انتخاب مجدد «فضل الله پور» به عنوان رئیس هیئت جودو خوزستان، گفت: در چهار سال گذشته شاهد زحمات ارزشمند فضل الله پور و همکاران وی بودیم و با عملکردشان شاهد رشد و توسعه این رشته در استان نسبت به سال‌های گذشته شدند.

به گزارش “ورزش تایمز”، در مجمع انتخابات هیئت جودو خوزستان «حبیب فضل الله پور» با کسب ۱۷ رأی برای چهار سال ریاست این هیئت را بر عهده گرفت.

«مختار خورنگ» و «وحید زیلایی» دیگر کاندیداهای انتخابات هیئت جودو خوزستان بودند که خورنگ در مجمع شرکت نکرد و زیلایی هم از حضور در انتخابات انصراف داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *